Alete bewusst Bio Reep Banaan Aardbei Melk, 25 g

De lekkere snack in biologische kwaliteit

€ 0,89

(€ 35,60 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 25 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 3 jaar
  • Zonder palmolie
  • Met cornflakes

Vaak samen gekocht met Alete bewusst Biologische Obsties Aardbei Banaan met Yoghurt, 20 g

Alete bewusst Bio Reep Banaan Aardbei Melk, 25 g € 0,89 (€ 35,60 / kg)
Alete bewusst Biologische Obsties Aardbei Banaan met Yoghurt, 20 g € 3,09 (€ 154,50 / kg)
Totaalprijs: € 3,98
Beschrijving

Deze knapperige reep van Alete is een heerlijk tussendoortje voor kinderen vanaf 3 jaar. Bananen en aardbeien ontmoeten fijne melk en knapperige cornflakes in elke hap - voor een unieke smaakervaring!

De repen bevatten geen palmolie, smaakversterkers, kunstmatige smaakstoffen en toegevoegde suiker en bieden in plaats daarvan een natuurlijke zoetheid van fruit.

Dankzij hun handige formaat zijn de repen de perfecte metgezel voor onderweg, of je nu op de crèche bent, in het park speelt of op reis bent!

Art. nr.: XPI-HMA-70634
Inhoud: 25 g
EAN: 4251099706342
Producentnummer: 70634
Merk: Alete bewusst
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 3 jaar
Voor wie?: Peuters
Producteigenschappen: Vrij van kleurstoffen, Vrij van genetische modificatie, Vrij van smaakversterkers, Vrij van conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige aroma's, Parabeenvrij
Certificaten en keurmerken: Bio-keurmerk, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel & droog bewaren
Ingrediënten

23 % bananen gedroogd[1], 22 % Apfelsaftkonzentrat[1], 13 % havervlokken[1], Druivensapconcentraat[1], 8 % magere melkpoeder[1], 6 % maïsvlokken[1], zonnebloemolie[1], 5 % aardbeiensapconcentraat[1], Zetmeel[1], ouwel[1] (Zetmeel[1], zonnebloemolie[1])

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per portie (25 g)
Energie 1541 / 368 kj / kcal 385 / 92 kj / kcal
Vet 6,5 g 1,6 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,7 g 0,2 g
Koolhydraten 69,5 g 17,4 g
  waarvan Suiker 42,1 g 10,5 g
Vezels 3,2 g 0,8 g
Eiwitten 5,7 g 1,4 g
Zout 0,11 g 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Duitsland, www.humana.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alete bewusst Bio Reep Banaan Aardbei Melk