Uitrusting voor je dagelijks leven met baby & kind

Ontdek alles wat je baby in het dagelijks leven nodig heeft – van babymode en slaap- en verschoningsaccessoires tot draagdoeken, spenen en praktische hulpmiddelen voor onderweg.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Taal Highlights
Filters

Uitrusting: 1 - 30 van 334 artikelen

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Wasverzachter

Frosch Baby Wasverzachter, 750 ml

  • Voor 30 wasbeurten
  • Zonder kleurstoffen
  • Milde geuren
€ 2,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Voorwasspray

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken
€ 3,79 (€ 12,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Afwasmiddel

Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

  • pH-neutraal
  • Zonder parfum
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 - Taupe

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 -​ Taupe

  • Standaardformaat: 70 x 50 cm
  • Verhoogde rand
  • Waterafstotend
€ 69,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Huggies® DryNites Bed Mats Matrasbeschermers

Huggies® DryNites Bed Mats Matrasbeschermers, 7 stuks

  • Glijdt niet weg
  • Zacht & stil
  • Afmeting: 88 x 78 cm
€ 8,79 (€ 1,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasmiddel -​ Geurvrij, 1,05 L

  • Plantaardig
  • Hypoallergeen
  • Zonder geurstoffen
€ 13,19 (€ 12,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vaatwastabletten

ATTITUDE Vaatwastabletten, 26 stuks

  • Zonder kunstmatige geur- en kleurstoffen
  • Fosfaatvrij
  • Biologisch afbreekbaar
€ 10,49 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 10,89 (€ 5,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bieco Zebrapotje met muziek

bieco Zebrapotje met muziek

  • Leuke melodie bij succes
  • Stabiele stand dankzij brede rand
  • Geïntegreerde spatbescherming aan de voorkant
€ 13,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 - Beige

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 -​ Beige

  • Standaardformaat 70 × 50 cm
  • Verhoogde rand
  • Waterafstotend
€ 69,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Kamerverfrisser - Lavendel & Eucalyptus

ATTITUDE Kamerverfrisser -​ Lavendel & Eucalyptus, 227 g

  • Voor 3 - 6 weken
  • Op plantaardige basis
  • Voor kamers, auto's en koelkasten
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

David Fussenegger JUWEL Babydeken - Diagonale Strepen

David Fussenegger JUWEL Babydeken -​ Diagonale Strepen, Geel

  • Zeer zachte stof
  • 95% katoen
  • Afmeting: 70 x 90 cm
€ 14,96 € 19,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Membantu hangwiegmotor LeeLo02

Membantu hangwiegmotor LeeLo02, beige

  • 10 snelheidsniveaus
  • Extreem stille motor die lang meegaat
  • Slimme app met slaaptracking
€ 199,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

tonies Rugzak

tonies Rugzak, Zeegroen

  • Vanaf 3 jaar
  • Afmetingen: 23,5 x 27 x 13 cm
  • Inclusief Mini Creatieve Tonie
€ 48,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Flo, Ernest & Oli Muziekmobiel met Hout

Nattou Flo, Ernest & Oli Muziekmobiel met Hout

  • Afmetingen: ca. 50 × 40 × 74 cm
  • Machinewasbaar op 30 °C
  • Met 5 schattige figuurtjes
€ 71,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Care DROPY Luieremmer - Beige

Nattou Care DROPY Luieremmer -​ Beige

  • Afmetingen: 27 × 27 × 48,5 cm
  • Geurwerend sluitsysteem
  • Praktisch openingsmechanisme
€ 49,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Teddy Baby-Giraf Muziekknuffel

Nattou Teddy Baby-​Giraf Muziekknuffel

  • Afmetingen: 32 × 22 × 9 cm
  • Liefdevolle details
  • Extra zachte teddystof
€ 26,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Geurvrij (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 5,69 (€ 5,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Membantu Draagwieg, Naturel

Membantu Draagwieg, Naturel

  • Voor een gewicht tot 9 kg
  • Gordeloptie voor veilig reizen
  • Om te vormen tot speel- & verschoonmat
€ 135,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cheeky Panda Toiletpapier - Grote verpakking

Cheeky Panda Toiletpapier -​ Grote verpakking, 24 rollen x 200 vellen

  • Ook voor de gevoelige huid
  • 3-laags & ongeparfumeerd
  • Recyclebare verpakking
€ 36,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Fanfan Muziekdoosje Hinde

Nattou Fanfan Muziekdoosje Hinde

  • Afmetingen: 18 × 17 × 28 cm
  • Met rustgevende muziek
  • Praktische koordjes
€ 31,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Wasverzachter - Wilde Bloemen

ATTITUDE Wasverzachter -​ Wilde Bloemen, 1 L

  • Super effectief
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 8,29 (€ 8,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 2 L

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar - Geurvrij

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar -​ Geurvrij, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van geurstoffen
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
€ 7,49 (€ 9,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
  • Effectief vanaf 15 °C
€ 8,29 (€ 8,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 4,89 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober