ATTITUDE Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij, 800 ml

Voor een natuurlijke reiniging van speelgoed

€ 7,99

(€ 9,99 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 800 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij, 1,05 L

ATTITUDE Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij, 800 ml € 7,99 (€ 9,99 / L)
ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij, 1,05 L € 13,19 (€ 12,56 / L)
Totaalprijs: € 21,18
Beschrijving

De speelgoedreiniger van ATTITUDE bevat geen chemicaliën die schadelijk kunnen zijn voor kinderen. De formule is vrij van geurstoffen, hypoallergeen en ook geschikt voor gladde oppervlakken.

Toepassing:

  • Draai de STOP-sproeikop.
  • Spray op en veeg af, spoel daarna grondig af met water.
Art. nr.: XBO-AT-40169
Inhoud: 800 ml
EAN: 626232401691
Producentnummer: 40169
Merk: ATTITUDE
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica
Certificaten en keurmerken: Dierproefvrij gecertificeerd
Consistentie/doseringsvorm: Vloeistof
Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak: Kinderkamer, Oppervlakken
Waarschuwingen: Oogcontact vermijden en indien nodig met veel water uitspoelen., Product veilig en buiten bereik van kinderen bewaren.
Ingrediënten

< 5 % Nonionic surfactants, Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Aqua (Water), Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Saponine

Juridische informatie
Fabrikant: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrijk, info@attitudeliving.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ATTITUDE Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder