AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Roze, 45 g

Voor dagelijks badeplezier

€ 2,19

(€ 48,67 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 45 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale huidtypes
  • In tabletvorm
  • Met aardbeiengeur

Vaak samen gekocht met Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml

AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Roze, 45 g € 2,19 (€ 48,67 / kg)
Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml € 16,99 (€ 113,27 / L)
Totaalprijs: € 19,18
Beschrijving

Verander elk saai bad in een roze kasteelavontuur met AVEO's badwaterverf! Leg gewoon een tablet in het badwater en ervaar het roze waterplezier met de geur van aardbeien.

Art. nr.: XOF-MUE-V7755
Inhoud: 45 g
EAN: 2200256050752
Producentnummer: V7755
Merk: AVEO
Huidtype: Voor elk huidtype
Consistentie/doseringsvorm: Tabletten
Ingrediënten (INCI)

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sorbit, Zea Mays Starch, Magnesium Stearate, Parfum, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Silicia, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Aqua, Denatonium Benzoate, CI 16255

Juridische informatie
Fabrikant: The Powder Company AG, Mythenstrasse 37, 8840, Einsiedeln, Zwitserland, www.thepowdercompany.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Roze

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder