2-in-1 reinigingsproducten voor de huid & het haar van je baby

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

2-in-1 reiniging: 1 - 30 van 31 artikelen

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion, 200 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Milde reinigende stoffen
€ 3,69 (€ 18,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Bessen

NIVEA Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Bessen, 250 ml

  • Reinigt zachtjes
  • Verzorgt het haar
  • Bijzonder mild
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NIVEA Baby Goedenacht Bad & Shampoo

NIVEA Baby Goedenacht Bad & Shampoo, 200 ml

  • Droge, normale & gevoelige huid
  • Met natuurlijke amandelolie
  • SleepEssence™-geurcomplex
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Voor kinderen en volwassenen
  • Behoudt de beschermende huidbarrière
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo, Otter (200 ml)

  • Voor de gevoelige huid en hoofdhuid
  • Voor kambaar en soepel haar
  • pH huidneutraal
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Appel

NIVEA Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Appel, 250 ml

  • Extra milde formule
  • Met biologische aloë vera
  • Geen tranen
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes 2-in-1 Babyshampoo & Wasgel

ecolunes 2-​in-​1 Babyshampoo & Wasgel, 300 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Voor alle haartypes
  • Voor de gevoelige huid en hoofdhuid
€ 5,89 (€ 19,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

alviana Naturkosmetik Baby Body Wash & Shampoo

alviana Naturkosmetik Baby Body Wash & Shampoo, 200 ml

  • Voor gevoelige babyhuid en haar
  • Bijzonder zacht
  • Verzorgt tijdens het baden
€ 3,79 (€ 18,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Wash

Alteya Organics Organic Kids & Baby Wash, 400 ml

  • Voor de gevoelige huid en haar
  • Fijn geparfumeerd met roos
  • Zachte en milde reiniging
€ 14,99 (€ 37,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Shampoo & Body Wash

Jack N' Jill Shampoo & Body Wash, 300 ml

  • Voor lichaam en haar
  • Bijzonder mild voor de huid
  • Met sinaasappel, ylang ylang en kokos
€ 10,99 (€ 36,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids 2in1 Shampoo & Body Wash Sprankelende Limoen

Weleda Kids 2in1 Shampoo & Body Wash Sprankelende Limoen, 150 ml

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Erg mild voor de huid
  • Met pure plantaardige reinigingsstoffen
€ 6,09 (€ 40,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids 2in1 Douche & Shampoo Dino-Avontuur

tetesept® Kids 2in1 Douche & Shampoo Dino-​Avontuur, 200 ml

  • Milde wasmiddelen
  • Met panthenol & amandelproteïnen
  • Fruitige appelgeur
€ 5,29 (€ 26,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids 2in1 Vaste Shampoo & Douche "De Muis"

Hydrophil Kids 2in1 Vaste Shampoo & Douche "De Muis", 60 g

  • Voor de gevoelige (hoofd-)huid
  • Zacht en verzorgend
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

KIDS 2in1 Aloe Vera & Papaya Shower Gel & Shampoo

Essentiq KIDS 2in1 Aloe Vera & Papaya Shower Gel & Shampoo, 250 ml

  • Droogt de huid niet uit
  • Zorgt mild voor de huid
  • Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar
€ 11,39 (€ 45,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Baby 2in1 Bad & Shampoo Kamille

Pilogen Carezza Biologische Baby 2in1 Bad & Shampoo Kamille, 500 ml

  • Voedend en beschermend
  • Hydraterend
  • Zonder allergene ingrediënten
€ 9,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

KIDS 2in1 Aloe Vera & Oats Shower Gel & Shampoo

Essentiq KIDS 2in1 Aloe Vera & Oats Shower Gel & Shampoo, 250 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Heeft een voedende werking
  • Hydraterend
€ 10,77 € 11,39 (€ 43,08 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Family 2in1 Shampoo & Douchegel, Biologische Sinaasappel en Vitamine C

La Saponaria Family 2in1 Shampoo & Douchegel, Biologische Sinaasappel en Vitamine C, 500 ml

  • Voor alle huid- en haartypes
  • Voedend en beschermend
  • Bijzonder mild voor de huid
€ 10,99 (€ 21,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Baby & Kids Waslotion & Shampoo

lavera Baby & Kids Waslotion & Shampoo, 200 ml

  • Voor gevoelige huid- en haartypes
  • Bijzonder mild voor de ogen
  • Hydraterend
€ 4,99 (€ 24,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio 2in1 Gentle Dermo Cleansing Gel

Eau Thermale JONZAC BébéBio 2in1 Gentle Dermo Cleansing Gel, 1 L

  • Voor het haar en lichaam
  • Zeep- en sulfaatvrij
€ 19,49 (€ 19,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

sebamed Baby & Kind Huid & Haar Waslotion

sebamed Baby & Kind Huid & Haar Waslotion, 200 ml

  • Voor de droge & geïrriteerde huid
  • Zeep- & alkalivrij
  • Met panthenol
€ 6,99 (€ 34,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body, 290 ml

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Voorkomt irritatie
  • Beschermt de huidbarrière
€ 6,99 (€ 24,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Hydrophil 2in1 Shampoo & Douche

Hydrophil 2in1 Shampoo & Douche, De muis (200 ml)

  • Voor alle huidtypen
  • Met waardevolle ingrediënten
  • Verpakking met een leuk design
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babybad Lichaam en Haar

Baby Anthyllis Babybad Lichaam en Haar, 500 ml

  • Met biologische kamille-extract en rijstproteïne
  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Veganistisch en natuurlijk
€ 11,99 (€ 23,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Officina Naturae Baby 2-in-1 Solid Shampoo & Shower Gel

Officina Naturae Baby 2-​in-​1 Solid Shampoo & Shower Gel, 50 g

  • Milde formule
  • Verzachtende eigenschappen
  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
€ 9,99 (€ 199,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body

Little Siberica BIO Baby 2in1 Hair & Body, 50 ml

  • Zacht voor huid en haar
  • Hydraterend
  • Prikt niet in de ogen
€ 3,49 (€ 69,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Family 2in1 Shampoo & Douchegel Aardbei & Aloë

Bioearth Family 2in1 Shampoo & Douchegel Aardbei & Aloë, 500 ml

  • Voor alle huid- en haartypes
  • Bijzonder mild voor de huid
  • Praktisch en veelzijdig
€ 12,59 (€ 25,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Officina Naturae 2in1 Shampoo & Wasgel

Officina Naturae 2in1 Shampoo & Wasgel, 200 ml

  • Bijzonder mild voor de huid
  • pH-waarde: 5.5
  • Zonder extra geuren
€ 9,59 (€ 47,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Guhl Kids 2in1 Shampoo & Douchegel

Guhl Kids 2in1 Shampoo & Douchegel, 250 ml

  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder synthetische geurstoffen
  • Vegan
€ 4,09 (€ 16,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Babyzacht Sensitive Huid & Haar Wasgel

HiPP Babyzacht Sensitive Huid & Haar Wasgel, 400 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Reinigt mild & zeepvrij
  • Zonder parabenen
€ 4,59 (€ 11,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babysanft 2in1 Shampoo + Douchegel Sensitive

HiPP Babysanft 2in1 Shampoo + Douchegel Sensitive, 200 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Voor de gevoelige huid
  • Zonder parabenen
€ 3,49 (€ 17,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober