Billencrèmes & wondbescherming voor baby's & peuters

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Billencrèmes & wondbescherming: 30 artikelen

Weleda Calendula Luiercrème

Weleda Calendula Luiercrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huid
  • De ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt bijzonder zacht
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met zink & panthenol
  • Zonder parfum
€ 4,39 (€ 58,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Penaten Baby Wondbeschermingscrème

Penaten Baby Wondbeschermingscrème, 200 ml

  • Beschermt de babyhuid
  • Lichte textuur
  • Met zinkoxide
€ 5,99 (€ 29,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Biologisch Rijstzetmeel

Officina Naturae Biologisch Rijstzetmeel, 100 g

  • Voor de geïrriteerde of rode huid
  • Fijn en zacht
  • Ideaal voor baden
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Kleine Hulpjes SOS Crème met Dexpanthenol

Penaten Baby Kleine Hulpjes SOS Crème met Dexpanthenol, 75 ml

  • Voor de geïrriteerde babyhuid
  • Geschikt voor het gezicht
  • Hydraterend
€ 4,69 (€ 62,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Billenbalsem - Geurvrij

Weleda Calendula Billenbalsem -​ Geurvrij, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt en regenereert in alle zachtheid
€ 6,49 (€ 86,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Memì - Natural Baby Care First Touch Cream

Memì - Natural Baby Care First Touch Cream, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Beschermende eigenschappen
€ 12,99 (€ 173,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby - Luiercrème

ecolunes Baby -​ Luiercrème, 100 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Voor alle huidtypes
  • Met zink, sheaboter en aloë
€ 5,19 (€ 51,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Diaper Rash Cream

Alteya Organics Organic Diaper Rash Cream, 30 ml

  • Voor de gevoelige luierstreek
  • Met zinkoxide en abrikozenpitolie
  • Hydraterend
€ 8,49 (€ 283,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda baby MED 3in1 Wondbeschermingscrème

Weleda baby MED 3in1 Wondbeschermingscrème, 50 ml

  • Voor de zeer gevoelige en neurodermitische huid
  • Zonder parfum en alcohol
  • Vanaf de 1e levensdag
€ 8,49 (€ 169,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

farfalla Baby Chamomile Soothing Diaper Cream

farfalla Baby Chamomile Soothing Diaper Cream, 50 ml

  • Kalmeert en voedt
  • Sterk hydraterend
  • Betrouwbare huidbescherming
€ 9,99 (€ 199,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Saponaria Biologische Luiercrème

La Saponaria Biologische Luiercrème, 50 ml

  • Voedend en verzorgend
  • Vormt een vochtbarrière
  • Met calendula en kamille
€ 7,60 € 8,09 (€ 152,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Luierzalf

Baby Anthyllis Luierzalf, 100 ml

  • Rijk aan zinkoxide
  • Met voedende biologische sheaboter
  • Voedend effect
€ 8,59 (€ 85,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

lavera Baby & Kids Luiercrème

lavera Baby & Kids Luiercrème, 75 ml

  • Ideaal voor de gevoelige luierstreek
  • Met biologische aloë vera en zink
  • Natuurlijke formule
€ 4,99 (€ 66,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Wondbeschermingspasta

Töpfer Babycare Wondbeschermingspasta, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Watervrije formulering
  • Met hoog zinkgehalte
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Akamuti Organic Petroleum Free Jelly

Akamuti Organic Petroleum Free Jelly, 100 ml

  • Ideaal voor droge en gebarsten huidgebieden
  • Beschermt en verzacht babybilletjes
  • Verzorgt krullend haar
€ 22,99 (€ 229,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Allegro Natura Diaper Cream

Allegro Natura Diaper Cream, 150 ml

  • Met zinkoxide
  • Hydraterend
  • Met calendula en haver
€ 15,99 (€ 106,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Akamuti Nappy Balm

Akamuti Nappy Balm, 100 ml

  • Ideaal voor de gevoelige en droge huid
  • Vormt een vochtbeschermende barrière
  • Met calendula en kamille
€ 22,99 (€ 229,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Akamuti Shea Baby Bottom Butter

Akamuti Shea Baby Bottom Butter, 100 ml

  • Verrijkt met kostbare plantaardige oliën
  • Voor een zachte babyhuid
€ 23,99 (€ 239,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Kalmerende Babycrème

Officina Naturae Kalmerende Babycrème, 50 ml

  • Ideaal voor irritatie en roodheid
  • verzachtend
  • Bijzonder zacht voor de huid
€ 9,59 (€ 191,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Bio Bio Baby Beschermende Crème met Panthenol

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Beschermende Crème met Panthenol, 100 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Voorkomt irritatie
  • Regenererend en hydraterend
€ 9,49 (€ 94,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pilogen Carezza Bio-Bio Baby Zinkoxide Pasta

Pilogen Carezza Bio-​Bio Baby Zinkoxide Pasta, 100 ml

  • Vormt een dunne beschermende laag
  • Houdt nattigheid weg uit de luierstreek
  • Met biologische calendula
€ 9,49 (€ 94,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NeBiolina Bebé Protective Nappy Change Cream

NeBiolina Bebé Protective Nappy Change Cream, 100 ml

  • Verzorgt de gestreste huid
  • Vormt een beschermende film
  • Met haverextract en vitamine E
€ 8,79 (€ 87,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Phitofilos Baby Luiercrème

Phitofilos Baby Luiercrème, 100 ml

  • Voedend en verzachtend
  • Met allergeenvrije geur
€ 12,39 (€ 123,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Phitofilos Baby Rijstzetmeel

Phitofilos Baby Rijstzetmeel, 100 ml

  • Voor baden en luierwissels
  • Verzacht en beschermt
  • Absorberende eigenschappen
€ 8,29 (€ 82,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Reinigingscrème voor de Luierstreek

La Saponaria Biologische Reinigingscrème voor de Luierstreek, 190 ml

  • Hydrateert de huid
  • Werkt beschermend en verzachtend
  • Zorgt voor een zachte huid
€ 9,09 (€ 47,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio Diaper Change Cream

Eau Thermale JONZAC BébéBio Diaper Change Cream, 75 ml

  • Beschermt de huid
  • Met thermaal water
  • Geurvrije formule
€ 11,89 (€ 158,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

STYX Naturcosmetic Baby & Kids Luiercrème

STYX Naturcosmetic Baby & Kids Luiercrème, 70 ml

  • Natuurlijke, subtiele geur
  • Dermatologisch getest
  • Ideaal voor de gevoelige volwassen huid
€ 15,09 (€ 215,57 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met zinkoxide en sheaboter
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 8,49 (€ 113,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

eco cosmetics Babycrème

eco cosmetics Babycrème, 50 ml

  • Voorkomt uitdroging van de huid
  • Zorgt voor voldoende vocht
  • Ondersteunt het huideigen evenwicht
€ 12,49 (€ 249,80 / L)

Tijdelijk niet leverbaar