Tandpasta & mondspoelingen voor kinderen

Ontdek kindvriendelijke tandpasta en mondspoelingen die de tanden mild reinigen en zorgen voor een stralende glimlach – ideaal voor kleine ontdekkers.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Fluoridegehalte Highlights
Filters

Tandpasta & mondspoelingen: 1 - 30 van 38 artikelen

Weleda Junior Tandpasta

Weleda Junior Tandpasta, 50 ml

  • Vanaf 6 jaar
  • Met 1450 ppm fluoride
  • Effectieve reiniging en bescherming
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij

Denttabs Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij, 125 stuks

  • Poetst de melktanden op milde wijze
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Milde smaak
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar

elmex Kindertandpasta 2-​6 Jaar, 50 ml

  • Met aminefluoride
  • Versterkt de tanden
  • Mineraliseert het tandglazuur
€ 4,79 (€ 95,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Kids Tandpasta

lavera Kids Tandpasta, 75 ml

  • Verwijdert tandplak
  • Zonder fluoride
  • Fijne fruitsmaak
€ 3,29 (€ 43,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

happybrush SuperKids Tandpasta

happybrush SuperKids Tandpasta, 75 ml

  • Voor kinderen vanaf 2 jaar
  • Met kauwgom- & muntsmaak
  • Fluoridegehalte: 1000ppm
€ 2,80 € 2,99 (€ 37,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta, Blauwe bosbes (50 g)

  • Vrij van fluoriden en suiker
  • Bijzonder mild
  • Voor kinderen en volwassenen
€ 6,59 (€ 131,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Kindertandpasta

Weleda Kindertandpasta, 50 ml

  • Ideaal voor kinderen
  • Belast het organisme niet
  • Reinigt grondig en mild
€ 4,59 (€ 91,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta

happybrush dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta, 75 ml

  • Voor kinderen van 0-6 jaar
  • All-round bescherming & remineralisatie
  • Met bubblegum smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin

Dentafari Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin, 50 g

  • Met een fruitige smaak
  • Natuurlijk en mild
  • Zacht, maar effectief
€ 13,99 (€ 279,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry, 75 ml

  • Fluoridevrij
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Met kindvriendelijke smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • Geschikt vanaf het eerste tandje
  • Fluoridegehalte: 1350 ppm
  • Bijzonder mild en zacht
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint, 75 ml

  • Zachte reiniging en frisheid
  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Met fluoride
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange, 75 ml

  • Zonder fluoride
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Kindvriendelijke, fruitige smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

elmex Junior Tandpasta

elmex Junior Tandpasta, 75 ml

  • Met aminefluoride
  • Effectieve bescherming tegen cariës
  • Voor kinderen van 6-12
€ 5,39 (€ 71,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Milde Tandpasta met Fluoride & Calcium

Planet Kid Milde Tandpasta met Fluoride & Calcium, 50 ml

  • Met fluor en calcium
  • Versterkt het tandglazuur
  • Beschermt tanden en tandvlees
€ 4,39 (€ 87,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Tandjesgel

Jack N' Jill Tandjesgel, 15 g

  • Met kamille & goudsbloem
  • Geschikt vanaf 4 maanden
  • Veganistisch
€ 9,99 (€ 666,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Tandreinigingsdoekjes

Jack N' Jill Tandreinigingsdoekjes

  • Zacht & veilig
  • Praktisch & hygiënisch verpakt
  • Ook geschikt voor de allerkleinsten
€ 7,99

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Tandpasta Tabletten Strawberry met Fluoride

Denttabs Tandpasta Tabletten Strawberry met Fluoride, 125 stuks

  • Poetst de melktanden op milde wijze
  • Milde fruitsmaak
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 6,09 (€ 0,05 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

elmex Junior Tandspoeling

elmex Junior Tandspoeling, 400 ml

  • Voor kinderen van 6-12
  • Ook voor beugeldragers
  • Beschermt met aminefluoride
€ 7,19 (€ 17,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Anthyllis Tandpasta voor 0-6 jaar

Baby Anthyllis Tandpasta voor 0-​6 jaar, 75 ml

  • 100% voedselveilig
  • Delicate vanillesmaak
  • Met biologisch kamille-extract en calciumlactaat
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Appel & Peer Tandpasta

Lilikiwi Appel & Peer Tandpasta, 30 ml

  • Gemakkelijk te doseren
  • Fluoridegehalte: 1.000ppm
  • Navulbaar
€ 10,99 (€ 366,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

alviana Naturkosmetik Baby & Kids Tandgel

alviana Naturkosmetik Baby & Kids Tandgel, 50 ml

  • Voor kinderen vanaf 6 maanden
  • Verwijdert tandplak op zeer milde wijze
  • Zonder fluoride
€ 3,29 (€ 65,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

benecosBIO Tandpasta

benecos benecosBIO Tandpasta, 75 ml

  • Voor volwassenen en kinderen vanaf 7 jaar
  • Gehalte aan flouride: 1450 ppm
  • Verhelderend en neutraliserend
€ 3,99 (€ 53,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Fluoride Toothpaste

Sylveco For Kids Fluoride Toothpaste, 75 ml

  • Bevat fluoride
  • Versterkt het glazuur
  • Zacht voor het tandvlees
€ 5,79 (€ 77,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Officina Naturae Kinder-Tandgel Kers

Officina Naturae Kinder-​Tandgel Kers, 75 ml

  • Bijzonder zacht & mild
  • Veganistisch & zonder fluoride
  • Homeopathisch compatibel
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Officina Naturae Tandgel voor Kinderen, Banaan

Officina Naturae Tandgel voor Kinderen, Banaan, 75 ml

  • Verzorgt het tandvlees
  • Voor glanzende tanden
  • Zonder fluoride
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Hydrophil Kindertandpasta Maus

Hydrophil Kindertandpasta Maus, 75 ml

  • Geschikt vanaf de 1e tand
  • Met fluoride
  • Met abrikozensmaak
€ 3,99 (€ 53,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Beschermende Tandpasta Gember & Citroen

La Saponaria Beschermende Tandpasta Gember & Citroen, 75 ml

  • Voor de hele familie
  • Zonder fluoride
  • Compatibel met homeopathie
€ 4,99 (€ 66,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sensodyne ProGlasur Kids Tandpasta, 0-6 Jaar

Sensodyne ProGlasur Kids Tandpasta, 0-​6 Jaar, 50 ml

  • Voor melktanden
  • Bevat fluoride
  • Bescherming tegen cariës
€ 4,19 (€ 83,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Children's Tutti Frutti Toothpaste

Urtekram Children's Tutti Frutti Toothpaste, 75 ml

  • Met een fruitige smaak
  • Voor algemene effectiviteit
  • Zonder fluorine
€ 4,79 (€ 63,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober