Primavera Biologische Calendula Olie, 100 ml

Voedend olie-extract van biologische calendula bloemen

€ 15,99

(€ 159,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Beschermende eigenschappen
  • Ook voor de externe intieme zone

Vaak samen gekocht met Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

Primavera Biologische Calendula Olie, 100 ml € 15,99 (€ 159,90 / L)
Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml € 17,19 (€ 34,38 / L)
Totaalprijs: € 33,18
Beschrijving

Dit oliemaceraat van biologische calendula-bloesems is beschermend, voedend en omhullend. Het is ideaal voor de gevoelige, geïrriteerde en rode huid en voor de uitwendige intieme zone.

Toepassing: masseer in op een vochtige huid en op geïrriteerde plaatsen.

Art. nr.: XEC-PRIM-74354
Inhoud: 100 ml
EAN: 4086900743540
Producentnummer: 74354
Merk: Primavera
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Dermatologisch getest, Gepolijst, Vegan
Huidtype: Gevoelige huid
Certificaten en keurmerken: Leaping Bunny, NaTrue
Bewaarinstructies: Koel, droog en donker bewaren
Lichaamsdeel: Hele lichaam
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. gecontroleerde biologische teelt

Bevat rozemarijnextract ter stabilisatie

Juridische informatie
Fabrikant: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Duitsland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Primavera Biologische Calendula Olie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder