Alete bewusst Griesmeelpap Koekje, 400 g

Heerlijk tussendoortje, zonder veel moeite

€ 2,29

(€ 5,73 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf de 10e maand
  • 4 x 100 g kant-en-klare griesmeelpap
  • Geen koeling nodig (hittebehandeld)

Vaak samen gekocht met Alete bewusst Melk en granen - Vanille, 400 ml

Alete bewusst Griesmeelpap Koekje, 400 g € 2,29 (€ 5,73 / kg)
Alete bewusst Melk en granen - Vanille, 400 ml € 2,99 (€ 7,48 / L)
Totaalprijs: € 5,28
Beschrijving

De perfecte snack voor tussendoor en onderweg, zonder dat je het zelf hoeft te bereiden. Met het kant-en-klare griesmeelpap koekje van Alete is het tijd om een lepel te pakken en te genieten.

Algemene informatie:

  • Kant-en-klaar en ongekoeld houdbaar. Gewoon openen en voeren.

Belangrijke informatie over consumptie:

  • Controleer voor het eten of het product onbeschadigd is.
  • Bewaar geen restjes.
  • Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
  • Advies voor tandverzorging: Om de tanden van je baby te beschermen, moet je zorgen voor een grondige gebitsverzorging, vooral voor het slapengaan.
Art. nr.: XPI-HMA-70879
Inhoud: 400 g
EAN: 4251099609599
Producentnummer: 70879
Merk: Alete bewusst
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 10 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: Vrij van kleurstoffen, Vrij van conserveringsmiddelen
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Ingrediënten

92 % volle melk, 3,7 % koekjesmeel (tarwebloem, suiker, boter, zoet weipoeder, vanille smaak), 2,5 % griesmeel van harde tarwe, suiker, gemodificeerd zetmeel, Verdikkingsmiddel (johannesbroodpitmeel), natuurlijk aroma

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 373 / 89 kj / kcal
Vet 3,7 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 2,4 g
Koolhydraten 10 g
  waarvan Suiker 6,3 g
Vezels 0,2 g
Eiwitten 3,8 g
Zout 0,1 g
natrium 40 mg
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Duitsland, www.humana.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alete bewusst Griesmeelpap Koekje

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder