Milupa – Babyvoeding met hart en verstand

Milupa staat voor hoogwaardige babyvoeding met meer dan 60 jaar ervaring. Het merk biedt een breed productassortiment dat speciaal is afgestemd op de behoeften van baby's en peuters.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen
Filters

Milupa: 10 artikelen

Kleine Fijnproever - Melkpap Straciatella

Milupa Kleine Fijnproever -​ Melkpap Straciatella, 400 g

  • Leeftijd: vanaf 8 maanden
  • Met chocoladeschilfers
  • Praktische hersluitbare zak
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Milumil Pre

Milupa Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Milumil Pre, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Ook geschikt als bijvoeding
  • Vrij van palmolie
€ 16,19 (€ 20,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babyvoeding Melkpap Boterkoekje Gute Nacht

Milupa Babyvoeding Melkpap Boterkoekje Gute Nacht, 400 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Met tarwe, haver, rijst & meer
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babyvoeding Melkpap Gute Nacht Sanfter Start

Milupa Babyvoeding Melkpap Gute Nacht Sanfter Start , 400 g

  • Glutenvrij
  • Vanaf de 5e maand
  • Hersluitbare zak
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babygranen met Griesmeel en Melk - Kleiner Genießer Miluvit

Milupa Babygranen met Griesmeel en Melk -​ Kleiner Genießer Miluvit, 400 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Graan van gecertificeerde velden
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milumil 2

Milupa Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milumil 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met vitamine C en D
  • Ideaal als aanvullende voeding
€ 15,99 (€ 19,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milupino - Kindermelk 1+

Milupa Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milupino -​ Kindermelk 1+, 1 L

  • Klaar om te drinken
  • Vanaf 1 jaar
  • Om warm en koud te drinken
€ 3,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Milumil 1

Milupa Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Milumil 1, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Zonder zetmeel en palmolie
  • Geschikt als hoofd- en aanvullende voeding
€ 14,99 (€ 18,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Milumil 3

Milupa Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Milumil 3, 800 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Met vezelmix
  • Leeftijdsspecifieke samenstelling
€ 14,99 (€ 18,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Welterusten - Aanvullende Melkpap met Volkoren Granen en Fruit

Milupa Welterusten -​ Aanvullende Melkpap met Volkoren Granen en Fruit, 400 g

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Volkoren granen en fruit
  • Vrij van toegevoegde conserveermiddelen
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober