ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan, 473 ml

Milde en veilige reiniging tijdens de zwangerschap

Nieuw!

€ 12,99

(€ 27,46 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 473 ml

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle soorten huid
  • pH-neutraal en hypoallergeen
  • Met appelbloesemgeur

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml

ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan, 473 ml € 12,99 (€ 27,46 / L)
ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml € 17,19 (€ 114,60 / L)
Totaalprijs: € 30,18
Beschrijving

Deze douchegel is hypoallergeen en pH-neutraal, waardoor hij ideaal is voor aanstaande moeders. Het reinigt en verwent je op milde wijze met een delicaat appelbloesemaroma.

PAO: 12 maanden

Art. nr.: XBO-AT-11211
Inhoud: 473 ml
EAN: 626232112115
Producentnummer: 11211
Merk: ATTITUDE
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Soft close
Huidtype: Voor elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. Parfum
Juridische informatie
Fabrikant: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrijk, info@attitudeliving.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder