Frosch – Wasmiddel voor gevoelige baby- & kinderkleding

Frosch Baby wasmiddel biedt een milde reiniging voor de tere huid van de allerkleinsten. De hypoallergene formules bevatten geen kleurstoffen en conserveringsmiddelen en zijn geschikt voor de bonte en witte was.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken
Filters

Frosch: 6 artikelen

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Wasverzachter

Frosch Baby Wasverzachter, 750 ml

  • Voor 30 wasbeurten
  • Zonder kleurstoffen
  • Milde geuren
€ 2,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Voorwasspray

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken
€ 3,79 (€ 12,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Afwasmiddel

Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

  • pH-neutraal
  • Zonder parfum
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober