ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 2 L

Veelzijdig gebruik in het huishouden

€ 10,17 € 11,39 -11%

(€ 5,09 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 L

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby, 1,04 L

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 2 L € 10,17 (€ 5,09 / L)
ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby, 1,04 L € 11,83 (€ 11,38 / L)
Totaalprijs: € 22,00
Beschrijving

De universele reiniger van ATTITUDE reinigt oppervlakken door het hele huishouden op basis van natuurlijke ingrediënten.

Kenmerken:

  • zonder kankerverwekkende toevoegingen
  • plantaardig en biologisch afbreekbaar
  • Geur afgeleid van natuurlijke ingrediënten
  • vegan en dierproefvrij

Toepassing: Op het oppervlak sprayen, kort laten inwerken en afvegen.

Art. nr.: XBO-AT-49120
Inhoud: 2 L
EAN: 626232491203
Producentnummer: 49120
Merk: ATTITUDE
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Vegan
Certificaten en keurmerken: Dierproefvrij gecertificeerd
Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak: Oppervlakken, Universeel
Ingrediënten

Aqua (Water), Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Alcohol, Terpineol, Decanal, Allyl Caproate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrijk, info@attitudeliving.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder