Aptamil – Melkvoeding voor baby & peuter

Aptamil begeleidt jou en je kind met zuigelingenvoeding en opvolgmelk vanaf de eerste dagen tot in de peutertijd.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Highlights
Filters

Aptamil: 19 artikelen

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA PRE

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA PRE, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Recept zonder palmolie
  • Lactose als koolhydraat
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE

Aptamil Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE, 800 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Geef naar behoefte
  • Bij aanleg voor allergieën
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra-ADVANCE 2 – Gebruiksklaar

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra-​ADVANCE 2 – Gebruiksklaar, 200 ml

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Kant-en-klare mix
  • Hoeft niet verwarmd te worden
€ 2,29 (€ 11,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Hypoallergene Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Aptamil Hypoallergene Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Gehydrolyseerd eiwit
  • Met DHA & ARA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - COMFORT

Aptamil Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ COMFORT, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Speciaal recept
  • Bevat minder lactose
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Care 2

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Care 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met een leeftijdsspecifiek voedingsprofiel
  • Belangrijke omega 3- en 6-vetzuren
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 2

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 2, 800 g

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Gepatenteerde formule
  • Met oligosachariden uit moedermelk
€ 33,99 (€ 42,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - PRONUTRA 2 Avondflesje

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ PRONUTRA 2 Avondflesje, 400 g

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Met rijstvlokken
  • Romig en vullend
€ 11,99 (€ 29,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk CARE PRE

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk CARE PRE, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met SYNEO – Bifidobacteriën B.Breve
  • Bevat DHA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Anti-Reflux Formule

Aptamil Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Anti-​Reflux Formule, 800 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Tegen overmatig spugen
  • Met een natuurlijk verdikkingsmiddel
€ 24,99 (€ 31,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra PRE – Gebruiksklaar

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra PRE – Gebruiksklaar, 200 ml

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Voorgemixt en klaar om te drinken
  • Praktisch voor uitstapjes
€ 2,39 (€ 11,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE – Gebruiksklaar

Aptamil Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE – Gebruiksklaar, 180 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Geschikt als voeding
  • Met waardevolle vitaminen
€ 2,49 (€ 13,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 1

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 1, 800 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Ook als enige voeding
  • Met hoogwaardig melkvet
€ 35,99 (€ 44,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra PRE Multipack

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra PRE Multipack, 800 ml

  • Vanaf de geboorte
  • 4 x 200 ml fles
  • Kant-en-klare mix
€ 6,99 (€ 8,74 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA 2

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Zonder palmolie en zetmeel
  • Ideaal voor de periode van aanvullende voeding
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Gehydrolyseerde volledige zuigelingenvoeding op basis van koemelk HA 1

Aptamil Gehydrolyseerde volledige zuigelingenvoeding op basis van koemelk HA 1, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Gehydrolyseerd eiwit
  • Gemakkelijke dosering
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA 3

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA 3, 800 g

  • Geschikt vanaf 10 maanden
  • Zonder palmolie en zetmeel
  • Met leeftijd passende voedingsstoffen
€ 23,49 (€ 29,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance PRE

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance PRE, 800 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Innovatieve formule
  • Ook als aanvullende voeding
€ 34,99 (€ 43,74 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra 1

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra 1, 800 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Bevat geen palmolie
  • Alleen lactose als koolhydraat
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar