Baby Anthyllis – Verzorging voor de milde babyhuid

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Verzorgingsproducten: 7 artikelen

Baby Anthyllis Tandpasta voor 0-6 jaar

Baby Anthyllis Tandpasta voor 0-​6 jaar, 75 ml

  • 100% voedselveilig
  • Delicate vanillesmaak
  • Met biologisch kamille-extract en calciumlactaat
€ 5,60 € 5,99 (€ 74,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Lichaamscrème

Baby Anthyllis Lichaamscrème, 100 ml

  • Ideaal voor de droge huid
  • Met biologische kamille- en rijstextracten
  • Voedend en verzorgend
€ 8,07 € 8,59 (€ 80,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Vochtige Doekjes

Baby Anthyllis Vochtige Doekjes, 60 stuks

  • Gemaakt van composteerbare stof
  • Ideaal voor onderweg
  • Geschikt voor lichaamsreiniging en luierverzorging
€ 4,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Luierzalf

Baby Anthyllis Luierzalf, 100 ml

  • Rijk aan zinkoxide
  • Met voedende biologische sheaboter
  • Voedend effect
€ 8,59 (€ 85,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babybad Lichaam en Haar

Baby Anthyllis Babybad Lichaam en Haar, 500 ml

  • Met biologische kamille-extract en rijstproteïne
  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Veganistisch en natuurlijk
€ 11,99 (€ 23,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Zachte Reinigingsgel voor Handen en Billen pH 5.5

Baby Anthyllis Zachte Reinigingsgel voor Handen en Billen pH 5.5, 300 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideaal voor baby's en peuters
  • Met aloë vera sap
€ 8,99 (€ 29,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Lichaamsolie

Baby Anthyllis Lichaamsolie, 100 ml

  • Ideaal voor baby's en peuters
  • Met hoogwaardige biologische oliën
  • Hydraterend en voedend
€ 8,99 (€ 89,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober