Groot assortiment baby- & kinderverzorging

Ontdek alles wat je nodig hebt voor de milde verzorging van je baby en kind – van huid & haar en verschonen tot baden, mond- & tandverzorging en praktische essentials voor het dagelijks leven. Zorg ervoor dat je kleintje zich helemaal comfortabel voelt.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Materiaal Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Gelicenseerde personages en spellen Taal Highlights
Filters

Baby- & kinderverzorging: 1 - 30 van 629 artikelen

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

pandoo Bamboe Tissues

pandoo Bamboe Tissues, 100 stuks

  • 100 stuks
  • 3-laags
  • Houtvrij & natuurlijk
€ 1,99 (€ 0,02 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier, 50 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Babyzacht & ultragevoelig
  • Geurvrij & pH-huidneutraal
€ 1,99 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Billenbalsem - Geurvrij

Weleda Calendula Billenbalsem -​ Geurvrij, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt en regenereert in alle zachtheid
€ 6,49 (€ 86,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 stuks)

  • Herstellen de pH-waarde
  • Lotion met 99% water
  • Zonder alcohol & parfum
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Bijzonder zacht
  • DERMACOMFORT toplaag
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 60,76 € 75,99 (€ 0,35 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Junior Tandpasta

Weleda Junior Tandpasta, 50 ml

  • Vanaf 6 jaar
  • Met 1450 ppm fluoride
  • Effectieve reiniging en bescherming
€ 3,56 € 4,49 (€ 71,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Luiercrème

Weleda Calendula Luiercrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huid
  • De ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt bijzonder zacht
€ 6,47 € 8,09 (€ 86,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met zink & panthenol
  • Zonder parfum
€ 4,39 (€ 58,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+, 150 ml

  • Trekt snel in
  • Vegan & parfumvrij
  • Zonder octocryleen
€ 11,11 € 13,09 (€ 74,07 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 - Taupe

Nattou Care SOFTY Verschoonkussen 70x50 -​ Taupe

  • Standaardformaat: 70 x 50 cm
  • Verhoogde rand
  • Waterafstotend
€ 69,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes, 144 stuks

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Vrij van parfum
  • Bijzonder zacht
€ 5,89 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+, 200 ml

  • Zonder octocryleen
  • Gemakkelijk smeerbaar
  • Met paardenbloemextract
€ 15,16 € 18,99 (€ 75,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive, 1.000 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Met biologisch amandelextract
€ 6,09 (€ 6,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Kids Foam Zeep Calendula

Sonett Kids Foam Zeep Calendula, 10 L

  • Met spagyrische calendula
  • Zuivere plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • 100% gecontroleerde biologische landbouw
€ 47,99 (€ 4,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking

HiPP Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking, 240 stuks

  • Zonder parfum
  • Zonder essentiële oliën
  • Vanaf de eerste levensdag
€ 6,59 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème, 200 ml

  • Beschermt tegen uitdroging
  • Vrij van zeep
  • Bijzonder mild voor de ogen
€ 8,29 (€ 41,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1, 180 stuks

  • Bijzonder zacht
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: 2-5 kg
€ 56,99 (€ 0,32 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij

Denttabs Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij, 125 stuks

  • Poetst de melktanden op milde wijze
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Milde smaak
€ 4,80 € 6,09 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion, 200 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Milde reinigende stoffen
€ 3,69 (€ 18,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad, 300 ml

  • Aangename, geurige melange
  • Sulfaatvrij en mild voor de huid
  • Met een bellenblaas
€ 10,99 (€ 36,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2, 240 stuks

  • Ultrazachte & comfortabel
  • Tot 100% bescherming tegen doorlekken
  • Lichaamsgewicht: 4-8 kg
€ 75,49 (€ 0,31 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar

elmex Kindertandpasta 2-​6 Jaar, 50 ml

  • Met aminefluoride
  • Versterkt de tanden
  • Mineraliseert het tandglazuur
€ 4,79 (€ 95,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Fresh Clean Babydoekjes

Pampers Fresh Clean Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Heel zacht
  • Reinigt zachtjes
  • Beschermt de huid
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem, 300 ml

  • Voor de droge & gevoelige huid
  • Met biologische amandelolie & panthenol
  • Vrij van microplastics & parabenen
€ 4,99 (€ 16,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam, 100 ml

  • Voor de tere babyhuid
  • Hydraterend
  • Trekt snel in
€ 4,39 (€ 43,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème, 150 ml

  • Voor jonge & droge huid
  • Milde verzorging voor kinderen
  • Zonder kleurstoffen
€ 3,29 (€ 21,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pampers Sensitive Babydoekjes

Pampers Sensitive Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Zonder parfum, alcohol & kleurstoffen
  • Met plantaardige vezels
  • Dermatologisch getest
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober