HiPP Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive, 4,80 g

Bevat natuurlijke bijenwas

€ 3,29

(€ 685,42 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,80 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige huid
  • Voor kinderen vanaf 1 jaar
  • Met waardevolle biologische oliën

Vaak samen gekocht met HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

HiPP Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive, 4,80 g € 3,29 (€ 685,42 / kg)
HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / L)
Totaalprijs: € 7,68
Beschrijving

De Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar dankzij de zachte samenstelling zonder parfum, kleurstoffen, minerale oliën, parabenen en microplastics. In plaats daarvan bevat de lippenbalsem waardevolle biologische oliën en natuurlijke bijenwas. Hij is gemakkelijk aan te brengen op de lippen van je kind en plakt niet. Ideaal voor de gevoelige huid.

Art. nr.: XPI-MM-DA90210
Inhoud: 4,80 g
EAN: 42428268
Producentnummer: DA90210
Merk: HiPP
Producteigenschappen: Vrij van kleurstoffen, Vrij van parabenen, Vrij van microplastics, Vrij van minerale olie, Onderhoudsvriendelijk
Huidtype: Gevoelige huid
Consistentie/doseringsvorm: Stick
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera[2], Cera Alba (Beeswax)[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Triticum Vulgare Germ Oil[1], Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit wilde collectie
Juridische informatie
Fabrikant: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Duitsland, www.hipp.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor HiPP Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder