Lichaams- & haarreiniging voor baby's & kinderen

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Lichaams- & haarreiniging: 1 - 30 van 125 artikelen

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier, 50 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Babyzacht & ultragevoelig
  • Geurvrij & pH-huidneutraal
€ 1,99 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 stuks)

  • Herstellen de pH-waarde
  • Lotion met 99% water
  • Zonder alcohol & parfum
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes, 144 stuks

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Vrij van parfum
  • Bijzonder zacht
€ 5,89 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking

HiPP Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking, 240 stuks

  • Zonder parfum
  • Zonder essentiële oliën
  • Vanaf de eerste levensdag
€ 6,59 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème, 200 ml

  • Beschermt tegen uitdroging
  • Vrij van zeep
  • Bijzonder mild voor de ogen
€ 8,29 (€ 41,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion

PAEDIPROTECT 2in1 Shampoo & Waslotion, 200 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Milde reinigende stoffen
€ 3,69 (€ 18,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Calendula Children's Shampoo

Urtekram Calendula Children's Shampoo, 500 ml

  • Verzacht het haar
  • Houdt de hoofdhuid in balans
  • Hydraterend
€ 12,49 (€ 24,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Fresh Clean Babydoekjes

Pampers Fresh Clean Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Heel zacht
  • Reinigt zachtjes
  • Beschermt de huid
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Sensitive Babydoekjes

Pampers Sensitive Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Zonder parfum, alcohol & kleurstoffen
  • Met plantaardige vezels
  • Dermatologisch getest
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Bessen

NIVEA Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Bessen, 250 ml

  • Reinigt zachtjes
  • Verzorgt het haar
  • Bijzonder mild
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Wheat Protein Sensitive Shampoo

farfalla Wheat Protein Sensitive Shampoo, 200 ml

  • Voor normaal haar
  • Ook voor gevoelige hoofdhuid
  • Balancerend en hydraterend
€ 13,99 (€ 69,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Cadeauset Hello Baby

lavera Cadeauset Hello Baby

  • 1x Waslotion & Shampoo, 200 ml
  • 1x Baby Verzorgingsolie, 100 ml
  • 1x Luiercrème, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

SANTE Naturkosmetik Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel

SANTE Naturkosmetik Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel, 500 ml

  • Exotische geur
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Verzacht de huid
€ 7,49 (€ 14,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Leave In

Memì - Natural Baby Care Leave In, 150 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Geschikt vanaf 12 maanden
  • Niet uitspoelen
€ 13,99 (€ 93,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NIVEA Baby Goedenacht Bad & Shampoo

NIVEA Baby Goedenacht Bad & Shampoo, 200 ml

  • Droge, normale & gevoelige huid
  • Met natuurlijke amandelolie
  • SleepEssence™-geurcomplex
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Shampoo

Penaten Baby Shampoo, 400 ml

  • Geen tranen
  • Verzorgt het haar
  • Gemakkelijk uit te spoelen
€ 3,69 (€ 9,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle, 200 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Milde formule die niet prikt in de ogen
  • Balancerend en verzorgend
€ 13,99 (€ 69,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Voor kinderen en volwassenen
  • Behoudt de beschermende huidbarrière
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Biologische Babydoekjes

Natracare Biologische Babydoekjes, 50 stuks

  • Biologisch afbreekbaar & composteerbaar
  • Met hoogwaardige biologische plantaardige oliën
  • Vrij van alcohol & microplastic
€ 5,59 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

alviana Naturkosmetik Baby Doekjes Sensitiv

alviana Naturkosmetik Baby Doekjes Sensitiv, 48 stuks

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met plantaardige wasstoffen
  • Gemaakt van composteerbare cellulosevezels
€ 3,19 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Detangler

Babyton Baby & Kids Detangler, 200 ml

  • Voor gevoelige hoofdhuid
  • Ontwarrende eigenschappen
  • Natuurlijke glans en gladheid
€ 6,89 (€ 34,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo

Hydrophil 2in1 Kids Shower & Shampoo, Otter (200 ml)

  • Voor de gevoelige huid en hoofdhuid
  • Voor kambaar en soepel haar
  • pH huidneutraal
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

LILLYDOO Babydoekjes met 99% Water

LILLYDOO Babydoekjes met 99% Water, 60 stuks

  • Zacht reinigend
  • Met biologische amandelolie
  • Parfum- & plasticvrij
€ 4,09 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Appel

NIVEA Kids 3in1 Douchegel, Shampoo & Conditioner Appel, 250 ml

  • Extra milde formule
  • Met biologische aloë vera
  • Geen tranen
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid 2in1 Brightness Apricot Shampoo

Planet Kid 2in1 Brightness Apricot Shampoo, 200 ml

  • Voor alle haartypes
  • No-tear formula
  • Voor gemakkelijke doorkambaarheid
€ 7,69 (€ 38,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

youfreen Body Wash

youfreen Body Wash, minty energy (200 ml)

  • Voor de gevoelige huid
  • Reinigt mild
  • Fijn, zacht schuim
€ 8,99 (€ 44,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Baby Oil

Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Ook geschikt bij seborroïsch eczeem (berg)
  • Voedend en beschermend
€ 16,99 (€ 113,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes 2-in-1 Babyshampoo & Wasgel

ecolunes 2-​in-​1 Babyshampoo & Wasgel, 300 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Voor alle haartypes
  • Voor de gevoelige huid en hoofdhuid
€ 5,89 (€ 19,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

alviana Naturkosmetik Baby Body Wash & Shampoo

alviana Naturkosmetik Baby Body Wash & Shampoo, 200 ml

  • Voor gevoelige babyhuid en haar
  • Bijzonder zacht
  • Verzorgt tijdens het baden
€ 3,79 (€ 18,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober