Massageoliën voor baby's & kinderen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Massageoliën: 5 artikelen

Weleda Baby Buikjesolie

Weleda Baby Buikjesolie, 50 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Bijzonder zachte verzorging
  • Met marjolein, kamille en kardemom
€ 11,89 (€ 237,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil, 110 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met roos en calendula
  • Voedt en hydrateert
€ 21,99 (€ 199,91 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor een zachte huid
  • Ook geschikt tijdens de zwangerschap
€ 10,49 (€ 104,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Yukies Tummy Massage Stick

Yukies Tummy Massage Stick, 20 g

  • Voor de gevoelige huid
  • Gebruik voor babymassage
  • Met cacaoboter
€ 14,99 (€ 749,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Baby Massage Oil

I Provenzali Baby Massage Oil, 150 ml

  • Hydraterende eigenschappen
  • Zorgt voor soepelheid
  • Ook voor de verzorging van hoofdhuidgneis
€ 6,49 (€ 43,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober