Waslotion voor baby's & kinderen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Waslotion: 1 - 30 van 37 artikelen

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème

Weleda Calendula Babyshampoo & Douchecrème, 200 ml

  • Beschermt tegen uitdroging
  • Vrij van zeep
  • Bijzonder mild voor de ogen
€ 8,29 (€ 41,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

lavera Cadeauset Hello Baby

lavera Cadeauset Hello Baby

  • 1x Waslotion & Shampoo, 200 ml
  • 1x Baby Verzorgingsolie, 100 ml
  • 1x Luiercrème, 20 ml
€ 9,49 € 9,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

SANTE Naturkosmetik Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel

SANTE Naturkosmetik Family Organic Coco & Vanilla Shower Gel, 500 ml

  • Exotische geur
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Verzacht de huid
€ 7,49 (€ 14,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel

Planet Kid Extra Mild Cleansing Gel, 300 ml

  • Voor alle soorten huid
  • Praktisch reinigingsmiddel
  • Hydraterend
€ 10,79 (€ 35,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Memì - Natural Baby Care First Touch Oil

Memì - Natural Baby Care First Touch Oil, 200 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Ideaal voor huid en haar
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 16,99 (€ 84,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

YOPE Shower Gel for Kids Cranberry & Lavender

YOPE Shower Gel for Kids Cranberry & Lavender, 400 ml

  • Voor de kinderhuid vanaf 3 jaar
  • Verfrissende geur
  • Zachte plantenextracten
€ 7,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Family Organic Pineapple & Lemon Shower Gel

SANTE Naturkosmetik Family Organic Pineapple & Lemon Shower Gel, 500 ml

  • Exotische geur
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Waardevolle voedende formulering
€ 7,49 (€ 14,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Zeepvrij en mild voor de huid
  • Geschikt voor gebruik vanaf de geboorte
€ 9,99 (€ 33,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

farfalla Baby Rose Mild Cleansing Cream

farfalla Baby Rose Mild Cleansing Cream, 145 ml

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Kalmeert
  • Milde reinigingsactieven
€ 15,99 (€ 110,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NeBiolina Bebé Bath Body & Hair

NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

  • Voor haar en lichaam
  • Voedende eigenschappen
  • Zeepvrij en mild voor de huid
€ 8,69 (€ 17,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

youfreen Body Wash

youfreen Body Wash, minty energy (200 ml)

  • Voor de gevoelige huid
  • Reinigt mild
  • Fijn, zacht schuim
€ 8,99 (€ 44,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Memì - Natural Baby Care Cloud Wash

Memì - Natural Baby Care Cloud Wash, 200 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Bijzonder mild en zacht voor de huid
  • Beschermt tegen uitdroging
€ 16,99 (€ 84,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

youfreen Body Wash Sporty Lemon

youfreen Body Wash Sporty Lemon, 200 ml

  • Voor de jonge, gevoelige huid
  • Voedend en beschermend
  • Frisse citrusmix smaak
€ 8,99 (€ 44,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Little Siberica BIO Baby Bath Gel

Little Siberica BIO Baby Bath Gel, 250 ml

  • Voor de tere babyhuid
  • Bijzonder zachtaardig
  • Puur plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 7,59 (€ 30,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

youfreen Body Wash Bloomy Orange

youfreen Body Wash Bloomy Orange, 200 ml

  • Voor de jonge, gevoelige huid
  • Beschermend en voedend
  • Bloemige citrussmaak
€ 8,99 (€ 44,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

benecos Family Size Shower Gel Fruity Beauty

benecos Family Size Shower Gel Fruity Beauty, 950 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Zoete mango-geur
  • Vanaf 3 jaar
€ 9,99 (€ 10,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

youfreen funky breeze Vaste Douchegel

youfreen funky breeze Vaste Douchegel, 75 g

  • Voor alle huidtypes
  • Met een mediterrane geur
  • Geeft soepelheid
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Baby 2-in-1 Solid Shampoo & Shower Bath

Officina Naturae Baby 2-​in-​1 Solid Shampoo & Shower Bath, 50 g

  • Delicaat schuim
  • Voedende extracten
  • Praktisch
€ 9,99 (€ 199,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

youfreen lovely berry Vaste Douchegel

youfreen lovely berry Vaste Douchegel, 75 g

  • Voor alle huidtypes
  • Geeft soepelheid
  • Duurzaam en milieuvriendelijk
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie, 250 ml

  • Ook geschikt voor massages
  • Verwijdert de dop van de wieg
  • Verzacht de huid
€ 9,69 (€ 38,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eliah Sahil Bio-Douchepoeder Meloen voor Kinderen

Eliah Sahil Bio-​Douchepoeder Meloen voor Kinderen, 90 g

  • Bijzonder mild & zacht voor de huid
  • pH-neutrale formule
  • Met een fruitige geur
€ 9,99 (€ 111,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

dieNikolai Bio-Baby Zonneschijn-Set

dieNikolai Bio-​Baby Zonneschijn-​Set

  • Voor de tere en gevoelige huid van baby's
  • 1 x Bio Baby Verzachtend Bad, 195 ml
  • 1 x Bio Baby Verzachtende Crème, 80 ml
€ 45,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

benecos Family Size Shower Gel Garden Pleasure

benecos Family Size Shower Gel Garden Pleasure, 950 ml

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Beschermt en verzorgt
  • ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 9,99 (€ 10,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Uoga Uoga Hair & Body Wash EFA

Uoga Uoga Hair & Body Wash EFA, 250 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Reinigt mild en grondig
  • Met leuke stickers
€ 18,09 (€ 72,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

tetesept® Kids Vrolijke Wasglibber

tetesept® Kids Vrolijke Wasglibber, 100 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Kan meerdere keren gebruikt worden
  • Voor douche & bad
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NeBiolina Bebé Extra-Mild Dermo Cleanser

NeBiolina Bebé Extra-​Mild Dermo Cleanser, 500 ml

  • Hydrateert de huid
  • Zeepvrij en mild voor de huid
  • Met voedende rijstproteïnen
€ 8,69 (€ 17,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NeBiolina Soap-free Dermo Cleanser

NeBiolina Soap-​free Dermo Cleanser, 500 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Bijzonder mild voor de huid
  • Met haverextract en aloë vera
€ 8,69 (€ 17,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Saponaria Douchegel Bio Haver & Prebiotica

La Saponaria Douchegel Bio Haver & Prebiotica, 200 ml

  • Voor de droge en gevoelige huid
  • Hydrateert de huid
  • Bijzonder zacht
€ 8,99 (€ 44,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil

Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

  • Voor de zeer droge en gevoelige huid
  • Voor baby's, kinderen en volwassenen
  • Beschermt tegen vochtverlies
€ 17,19 (€ 34,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Penaten Baby Was- & Douchecrème

Penaten Baby Was-​ & Douchecrème, 400 ml

  • Voor de tere babyhuid
  • Geen tranen meer
  • Met 1/3 verzorgende lotion
€ 4,59 (€ 11,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober