Biosolis Face Cream SPF 30, 50 ml

Hoge bescherming voor elke dag

€ 16,09

(€ 321,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zuivere minerale filters
  • Vrij van geurstoffen
  • Waterafstotend

Vaak samen gekocht met Sarazen Anti-Insectenspray Original, 100 ml

Biosolis Face Cream SPF 30, 50 ml € 16,09 (€ 321,80 / L)
Sarazen Anti-Insectenspray Original, 100 ml € 3,99 (€ 39,90 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

Deze zonnecrème is verrijkt met aloë vera, botanische oliën en pure minerale filters die een hoge UVA- en UVB-bescherming bieden. De voor het gezicht ontwikkelde waterbestendige formule is vrij van geurstoffen.

Toepassing:

  • Royaal op het gezicht aanbrengen.
  • Herhaal de applicatie regelmatig.
  • Opnieuw aanbrengen bij langdurig in het water/zwemmen.
  • Alleen voor uitwendig gebruik.
Art. nr.: XDK-PRO-1843817
Inhoud: 50 ml
EAN: 5425001843817
Producentnummer: 1843817
Merk: Biosolis
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica
Huidtype: Voor elk huidtype
Zonnebrandcrème (SPF): SPF 30
Lichaamsdeel: Gezicht
Ingrediënten (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Gel[1], Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Propandiol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Chloride, Bisabolol[1], Pongamia Pinnata Seed Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Biosolis Face Cream SPF 30