eco cosmetics Baby- en kinderzonnebrandcrème SPF 45, 50 ml

Hoge bescherming voor de gevoelige huid

€ 14,99

(€ 299,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Snel opgenomen
  • Waterproof
  • Vrij van alcohol en allergenen
  • Veganistisch

Vaak samen gekocht met Sarazen Anti-Insectenspray Original, 100 ml

eco cosmetics Baby- en kinderzonnebrandcrème SPF 45, 50 ml € 14,99 (€ 299,80 / L)
Sarazen Anti-Insectenspray Original, 100 ml € 3,99 (€ 39,90 / L)
Totaalprijs: € 18,98
Beschrijving

Met granaatappelextract en duindoorn.

Hoge zonbescherming voor de gevoelige baby- en kinderhuid. Lichte tint door de duindoorn. De lotion wordt snel geabsorbeerd en werkt onmiddellijk na het aanbrengen.

  • CO 2 neutraal
  • Zonder nanotechnologie
  • Instant zonnebrandcrème
  • 100% natuurlijk zonnescherm
  • Minerale zonnebrandcrème
  • Vrij van synthetische zonnebrandmiddelen
  • Vrij van dubieuze aluminiumverbindingen
  • Ingrediënten van natuurlijke oorsprong
  • Zonder genetisch gemodificeerde organismen
  • Zonder paraffines, siliconen en aardolieproducten
  • Vrij van PEG & parabenen
  • Geen synthetische kleurstoffen, geurstoffen en conserveermiddelen
  • Alcoholvrij
  • Waterbestendig
  • Incl. UVA-bescherming (UVA: UVB = 1: 3)
  • Veganistisch

100% van de totale ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong
97,70% van de plantaardige ingrediënten en 25,35% van de totale ingrediënten zijn afkomstig van gecontroleerde biologische landbouw.

Art. nr.: XDK-ECO-732079
Inhoud: 50 ml
EAN: 4033981732079
Producentnummer: 732079
Merk: eco cosmetics
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Parabeenvrij, Vegan
Huidtype: Voor elk huidtype, Gevoelige huid
Certificaten en keurmerken: Cosmébio - Cosmos Organic, ECOCERT - Cosmos Organic, Vegan Society
Zonnebrandcrème (SPF): SPF 50
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Titanium Oxides, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Glyceryl Oleate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin, Punica Granatum (Pomegranate) Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil[1], Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Glycyrrhiza Glabra Extract, Mica, Tocopherol (Vitamin E), Macadamia Ternifolia (Macadamia) Oil, Parfum

  1. uit biologische teelt

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor eco cosmetics Baby- en kinderzonnebrandcrème SPF 45

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder