elmex® – Kindertandverzorging

elmex® biedt speciaal ontwikkelde producten voor kinderen die eenvoudig in gebruik zijn en het tandenpoetsen leuk maken.

Filteren & Sorteren

Prijs Materiaal Producteigenschappen Consistentie/doseringsvorm Fluoridegehalte
Filters

elmex®: 4 artikelen

elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar

elmex Kindertandpasta 2-​6 Jaar, 50 ml

  • Met aminefluoride
  • Versterkt de tanden
  • Mineraliseert het tandglazuur
€ 4,79 (€ 95,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Kindertandenborstel Dubbelpak (2-6 jaar) Zacht

elmex Kindertandenborstel Dubbelpak (2-​6 jaar) Zacht, 2 stuks

  • Kleine borstel
  • Ergonomische handgreep
  • Doseerhulp voor tandpasta
€ 7,19 (€ 3,60 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

elmex Junior Tandpasta

elmex Junior Tandpasta, 75 ml

  • Met aminefluoride
  • Effectieve bescherming tegen cariës
  • Voor kinderen van 6-12
€ 5,39 (€ 71,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

elmex Junior Tandspoeling

elmex Junior Tandspoeling, 400 ml

  • Voor kinderen van 6-12
  • Ook voor beugeldragers
  • Beschermt met aminefluoride
€ 7,19 (€ 17,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober