Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

Een snack voor elke gelegenheid

€ 2,23 € 2,79 -20%

(€ 185,83 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 12 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.

Vaak samen gekocht met Holle Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g € 2,23 (€ 185,83 / kg)
Holle Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g € 1,19 (€ 10,82 / kg)
Totaalprijs: € 3,42
Beschrijving

100 procent gevriesdroogde aardbeien en niets anders. De fruitige chips ontwikkelen hun volle smaak terwijl ze langzaam smelten op de tong. Een vitaminerijke kindersnack met natuurlijke zoetheid.

Art. nr.: XPI-MM-530
Inhoud: 12 g
EAN: 4260249140530
Producentnummer: 530
Merk: Freche Freunde
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 12 maanden
Voor wie?: Peuters
Producteigenschappen: Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van toevoegingen, Vrij van gluten, Vegan
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren, Verpakking na gebruik opnieuw sluiten
Ingrediënten

100 % gevriesdroogde plakjes aardbei[1]

  1. uit biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1373 / 328 kj / kcal
Vet 3,7 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,4 g
Koolhydraten 51 g
  waarvan Suiker 51 g
Vezels 16 g
Eiwitten 7,7 g
Zout 0 g
Belangrijke aanwijzingen voor het gebruik van baby- & kindersnacks
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Duitsland, frechefreunde.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder