Freche Freunde – Fruitige & hartige snacks voor kinderen

Hét eigenwijze merk voor kindertussendoortjes

Ben je op zoek naar lekkere snacks voor je kleintjes? Freche Freunde biedt je een kleurrijke selectie van kindvriendelijke producten die het dagelijks leven net een beetje leuker maken.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Freche Freunde: 26 artikelen

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei

Freche Freunde Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei, 125 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Kindvriendelijke ingrediënten
  • Lekker met melk of yoghurt
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Reep Banaan, Rode Druif & Aronia

Freche Freunde Biologische Reep Banaan, Rode Druif & Aronia, 92 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Alleen natuurlijke ingrediënten
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Krokante Reep - Banaan & Pompoen

Freche Freunde Biologische Krokante Reep -​ Banaan & Pompoen , 84 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Lichte, natuurlijke zoetheid
  • Ideaal voor kleine handen
€ 2,99 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Biologische Krakelingen Kikkererwten

Freche Freunde Biologische Krakelingen Kikkererwten, 75 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Handig knabbelsnack
  • Zonder zout
€ 1,89 (€ 25,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Exotische Smoothiechips met Yoghurt

Freche Freunde Exotische Smoothiechips met Yoghurt, 16 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Yoghurtlaag
  • Exotische smaak
€ 2,69 (€ 168,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Biologische Rode Bessenmix Fruitchips

Freche Freunde Biologische Rode Bessenmix Fruitchips, 10 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Vegan mengsel
  • Smaakt ook goed als muesli-topping
€ 2,79 (€ 279,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Knijpzakje Yoghurt, Banaan, Aardbei, Appel & Framboos

Freche Freunde Knijpzakje Yoghurt, Banaan, Aardbei, Appel & Framboos, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Zonder toevoegingsstoffen
  • Ideaal voor tussendoor
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Freche Freunde Biologische Reep Banaan & Kers

Freche Freunde Biologische Reep Banaan & Kers, 92 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Handig formaat
  • Voedzame ingrediënten
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Squeeze - Appel, Aardbei, Bosbes & Framboos

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Aardbei, Bosbes & Framboos, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Natuurlijk tussendoortje voor kinderen
  • Met heerlijke bessenkracht
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Muesli Banaan, Appel & Bosbes

Freche Freunde Biologische Muesli Banaan, Appel & Bosbes, 220 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Gemakkelijk te kauwen
  • Hersluitbaar zakje
€ 3,69 (€ 16,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Crunchy Hartjes - Banaan & Aardbei

Freche Freunde Biologische Crunchy Hartjes -​ Banaan & Aardbei, 30 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Veganistisch snackplezier
  • Met natuurlijke fructose
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Reep Perzik, Peer, Pruim & Aalbes

Freche Freunde Biologische Reep Perzik, Peer, Pruim & Aalbes, 92 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Knijpzakje Appel, Aardbei, Framboos met Griesmeel

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Aardbei, Framboos met Griesmeel, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Romig-fijne textuur
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Perzik & Aardbei

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Perzik & Aardbei, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Handige verpakking
  • Alleen natuurlijke suikers
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Squeeze - Banaan, Aanas & Kokosnoot

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Banaan, Aanas & Kokosnoot, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zoete fruitcombinatie
  • Zorgeloos genieten
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Biologische Reep Appel & Wortel

Freche Freunde Biologische Reep Appel & Wortel, 92 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Voor kleine kinderhandjes
  • Afwisselende smaak
€ 2,89 (€ 31,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Knijpzakje Banaan, Aardbei met Haver & Quinoa

Freche Freunde Knijpzakje Banaan, Aardbei met Haver & Quinoa, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Ideaal voor onderweg
  • Alleen met fruitsuiker
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Smoothie Chips -  Banaan, Appel, Aardbei met Yoghurt

Freche Freunde Biologische Smoothie Chips -​ Banaan, Appel, Aardbei met Yoghurt, 16 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Gevriesdroogd fruit
  • Natuurlijke biologische ingrediënten
€ 2,69 (€ 168,13 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Squeeze - Appel, Peer & Passievrucht

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Peer & Passievrucht, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Heerlijke vruchtenpuree
  • Heerlijk voor onderweg
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Squeeze - Banaan, Appel, Aardbei & Framboos

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Banaan, Appel, Aardbei & Framboos, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met een extra portie fruit
  • Fijn gepureerd
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Squeeze - Appel, Mango & Perzik

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Mango & Perzik, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Natuurlijk zoet
  • Zonder extra smaakstoffen
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Biologische Rozijnen 3 x 12 g

Freche Freunde Biologische Rozijnen 3 x 12 g, 42 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Natuurlijk tussendoortje
  • Praktisch formaat voor onderweg
€ 1,29 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Babykoekjes Biet & Pastinaak

Freche Freunde Babykoekjes Biet & Pastinaak, 30 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Lichtzoete, milde smaak
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,19 (€ 39,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100 % Mango

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100 % Mango, 14 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Natuurlijk fruithapje
  • Zonder kleurstoffen & bewaarmiddelen
€ 2,79 (€ 199,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Fruitige Haverreep Aardbei 6 x 30 g

Freche Freunde Biologische Fruitige Haverreep Aardbei 6 x 30 g, 180 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Vegan tussendoortje
  • Zonder toevoegingen
€ 3,49 (€ 19,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober