HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding, 190 g

Smaakt ook heerlijk als dessert

€ 1,56 € 1,99 -22%

(€ 8,21 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 190 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Om koud en warm van te genieten
  • Glutenvrij en bevat geen toegevoegde suikers

Vaak samen gekocht met HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g)

HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding, 190 g € 1,56 (€ 8,21 / kg)
HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g) € 1,39 (€ 46,33 / kg)
Totaalprijs: € 2,95
Beschrijving

De HiPP Good Night Pure Rice Pudding is een vullende, licht verteerbare en heerlijke avondmaaltijd voor baby's vanaf 8 maanden. Het bevat calcium en belangrijke vitamines, is glutenvrij en bevat geen toegevoegde suikers.

Opmerking: deze pap kan zowel warm als koud gegeten worden. Verderop op deze pagina vind je instructies voor het opwarmen.

Art. nr.: XPI-MM-5535-01
Inhoud: 190 g
EAN: 4062300265295
Producentnummer: 5535-01
Merk: HiPP
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 8 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: Vrij van genetische modificatie, Vrij van smaakversterkers, Vrij van conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige aroma's, Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van gluten, Vegetarisch
Certificaten en keurmerken: Bio-keurmerk, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Na opening gekoeld bewaren en binnen enkele dagen consumeren
Ingrediënten

65 % melk[1], 19 % rijst gekookt[1], drinkwater, 2,2 % rijstvlokken[1], Koolzaadolie[1], Calciumcarbonaat, vitamine B1 (thiamine), vitamine A, vitamine D

  1. Van biologische productie

Let op: Glutenvrij.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per portie (190 g)
Energie 385 / 92 kj / kcal 729 / 174 kj / kcal
Vet 3,3 g 6,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 1,6 g 3 g
Koolhydraten 12,5 g 23,8 g
  waarvan Suiker 3 g 5,7 g
Eiwitten 2,9 g 5,5 g
Zout 0,08 g 0,15 g
natrium 0,03 g 0,06 g
calcium 83 mg 158 mg
Vitamine A 65 µg 124 µg
vitamine D 1,1 µg 2,1 µg
vitamine B1 (thiamine) 0,12 mg 0,23 mg
Consumptie- en bewaaradvies voor potjesvoeding (koud, met melk of fruit)
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Duitsland, www.hipp.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding