Humana – Babyvoeding

Humana is een gevestigd merk voor babyvoeding met meer dan 70 jaar ervaring. Het combineert wetenschappelijke inzichten met natuurlijke ingrediënten om ouders wereldwijd producten van hoge kwaliteit te bieden.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Highlights
Filters

Humana: 8 artikelen

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2, 750 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met GOS, ARA & DHA
  • Vitamine C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar

Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar, 90 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Met DHA
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 1,69 (€ 18,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1

Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1, 750 g

  • Vanaf de geboorte
  • Alleen lactose
  • Bevat DHA
€ 15,49 (€ 20,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 3 (met 5 HMO)

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 3 (met 5 HMO), 750 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Met GOS, ARA, DHA & jodium
  • Vitamine C & Vitamine D
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Zuigelingenvoeding op Basis van Soja-eiwitisolaat SL Expert

Humana Zuigelingenvoeding op Basis van Soja-​eiwitisolaat SL Expert, 600 g

  • Vanaf de geboorte
  • Op basis van soja-eiwit
  • Zorgvuldig geformuleerd
€ 14,99 (€ 24,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Humana Piùlatte

Humana Piùlatte, 77 g

  • Voor moeders die borstvoeding geven
  • Vitaminen & plantaardige ingrediënten
  • Lacta-Plus-complex
€ 24,99 (€ 324,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 1+

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 1+, 650 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met jodium, ijzer en zink
  • Op de leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 11,49 (€ 17,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre

Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre, 750 g

  • Vanaf de geboorte
  • Gewoon lactose
  • Bevat DHA
€ 15,49 (€ 20,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober