Hydrophil Kindertandenborstel, Zacht (2 stuks)

Kindvriendelijke borstels voor mondhygiëne

€ 2,99

(€ 1,50 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Gemaakt van duurzame grondstoffen
  • Met extra zachte borstelharen

Vaak samen gekocht met Hydrophil Kids 2in1 Vaste Shampoo & Douche "De Muis", 60 g

Hydrophil Kindertandenborstel, Zacht (2 stuks) € 2,99 (€ 1,50 / st.)
Hydrophil Kids 2in1 Vaste Shampoo & Douche "De Muis", 60 g € 5,99 (€ 99,83 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De duurzame tandenborstels in een dubbele verpakking worden gekenmerkt door hun BPA-vrije borstelkop en een handig bamboe handvat. De extra zachte borstelharen reinigen tanden en tandvlees op milde wijze en verwijderen effectief tandplak. Het schattige ontwerp en het formaat van de borstels zijn ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar.

Let op:

  • De tandenborstel moet elke 3 maanden vervangen worden.
  • Het handvat is composteerbaar.
Art. nr.: XEC-FOD-HY-1096-IN01
Inhoud: 2 stuks
EAN: 4260397794241
Producentnummer: HY-1096-IN01
Merk: Hydrophil
Leeftijd vanaf: 3 jaar
Voor wie?: Peuters
Materiaal: Bamboe
Producteigenschappen: Vrij van parabenen, Vrij van minerale olie, Parabeenvrij, Plastic gereduceerd, Vegan
Juridische informatie
Fabrikant: ECO Operations GmbH, Kaiser-Friedrich-Promenade 28, 61348, Bad Homburg, Duitsland, hello@group.eco, www.gorup.eco

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Hydrophil Kindertandenborstel, Zacht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder