Lilikiwi – 100% natuurlijke tand- en lichaamsverzorging voor kinderen

Lilikiwi biedt innovatieve, natuurlijke verzorgingsproducten voor kinderen die veiligheid, duurzaamheid en spelend leren combineren.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Fluoridegehalte
Filters

Lilikiwi: 5 artikelen

Lilikiwi Appel & Peer Tandpasta

Lilikiwi Appel & Peer Tandpasta, 30 ml

  • Gemakkelijk te doseren
  • Fluoridegehalte: 1.000ppm
  • Navulbaar
€ 10,99 (€ 366,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Crème voor Gezicht & Lichaam

Lilikiwi Crème voor Gezicht & Lichaam, 50 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Verfrissend en hydraterend
  • Gemakkelijk in gebruik
€ 19,99 (€ 399,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Reinigingsschuim voor Gezicht & Lichaam

Lilikiwi Reinigingsschuim voor Gezicht & Lichaam, 250 ml

  • Voor de gevoelige huid van kinderen
  • Kan gebruikt worden vanaf de geboorte
  • Sulfaatvrij en mild voor de huid
€ 19,89 (€ 79,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Framboos & Lychee Tandpasta

Lilikiwi Framboos & Lychee Tandpasta, 30 ml

  • Ideaal voor melktanden
  • Fluoridegehalte: 1.000ppm
  • Navulbaar
€ 10,99 (€ 366,33 / kg Uitlekgewicht)

Tijdelijk niet leverbaar

Lilikiwi Shampoo

Lilikiwi Shampoo, 150 ml

  • Voor de gevoelige hoofdhuid
  • Sulfaatvrij & mild
  • No-tears formule
€ 16,89 (€ 112,60 / L)

Tijdelijk niet leverbaar