Mamuko Biologische Stellini Babypasta, 320 g

Babynoedels voor kleine fijnproevers

€ 3,89

(€ 12,16 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 320 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 12 maanden
  • Kindvriendelijk pastagerecht
  • Gemaakt van biologisch griesmeel van harde tarwe

Vaak samen gekocht met Mamuko Biologische Wortel-Pompoen-Aardappelpuree, 190 g

Mamuko Biologische Stellini Babypasta, 320 g € 3,89 (€ 12,16 / kg)
Mamuko Biologische Wortel-Pompoen-Aardappelpuree, 190 g € 2,39 (€ 12,58 / kg)
Totaalprijs: € 6,28
Beschrijving

Mamuko Stelline - biologische babypasta voor meer variatie op het bord van je kind

Ontdek de Mamuko Stelline biologische baby pasta, perfect voor een evenwichtige voeding vanaf 12 maanden. Gemaakt van biologisch griesmeel van harde tarwe van hoge kwaliteit, ideaal voor de eerste pastagerechten.

De bereidingsadviezen vind je in het tabblad hieronder.

Art. nr.: XPI-Gami-bio019
Inhoud: 320 g
EAN: 4779032700986
Producentnummer: BIO019
Merk: Mamuko
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 3 jaar
Certificaten en keurmerken: EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Ingrediënten

griesmeel van harde tarwe[1], Aqua, vitamine B1 (thiamine HCI)

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1495 / 357 kj / kcal
Vet 1,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g
Koolhydraten 74,5 g
  waarvan Suiker 4,3 g
Vezels 2,9 g
Eiwitten 10,8 g
Zout 0,01 g
vitamine B1 1,1 mg
Mamuko bereiding Organic Pasta
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BIOGAMI, Ltd., Kirtimų g. 59, , 02244, Vilnius LT, Letland, toskana.dovanos@gmail.com, www.mamuko.lt

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mamuko Biologische Stellini Babypasta

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder