MOGLi Naturkost GmbH – Biologische en Demeter-gecertificeerde snacks

Voor baby's, kinderen & het hele gezin

MOGLi biedt natuurlijke, kindvriendelijke snacks gemaakt van de beste biologische en Demeter-ingrediënten. Met een duidelijke focus op duurzaamheid en verantwoordelijkheid zorgt het merk voor bewuste voeding in het dagelijkse gezinsleven.

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

MOGLi: 1 - 30 van 40 artikelen

MOGLi Bio Aardbei Hartjes

MOGLi Bio Aardbei Hartjes, 30 g

  • Veganistisch & alternatief gezoet
  • Luchtig gepoft & in hartvorm
  • Zonder toevoeging van aroma's
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao, 125 g

  • Gezoet met agave en dadels
  • Milde zoetheid
  • Zonder toegevoegde smaak
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Citroenkoekjes met Framboos

MOGLi Demeter Citroenkoekjes met Framboos, 125 g

  • Veganistisch recept & gezoet met agave
  • Sprankelende citroen & zoete framboos
  • Biologische kwaliteit & weinig ingrediënten
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Aardbeienreepjes

MOGLi Biologische Aardbeienreepjes, 25 g

  • Met Demeter appels en aardbeien
  • Bevat chiazaden
  • Vrij van lactose, gluten en toegevoegde suikers
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Mini Cacao Wafel

MOGLi Biologische Mini Cacao Wafel, 75 g

  • Met agave gezoet & zonder aroma's
  • Fijne hazelnoot-cacaocrème
  • Biologische kwaliteit, perfect om te delen
€ 2,59 (€ 34,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Bio Frambozen Wafel

MOGLi Bio Frambozen Wafel, 15 g

  • Alternatief gezoet & zonder aroma's
  • 2 knapperige wafels om te delen
  • Fruitige frambozencrème-vulling
€ 0,69 (€ 46,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi, 100 g

  • Met kiwi, mango & banaan
  • Verfijnd met haver
  • 100% biologisch, zonder toegevoegde suiker
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Frambozencrème Hoekjes

MOGLi Biologische Frambozencrème Hoekjes, 30 g

  • Met amandelboter
  • Glutenvrij en zonder palmvet
  • Alternatief gezoet met agave
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Bio Dubbele Koekjes met Cacao

MOGLi Bio Dubbele Koekjes met Cacao, 125 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten & bio-kwaliteit
  • Buiten knapperig & binnen heerlijk romig
  • Alternatief gezoet & zonder aroma's
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Mangoreepjes

MOGLi Biologische Mangoreepjes, 25 g

  • Demeter appels en mango's
  • Bevat psyllium husk
  • Vrij van lactose, gluten en toegevoegde suikers
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Speltballetjes - Tomaat & Wortel

MOGLi Demeter Speltballetjes -​ Tomaat & Wortel, 40 g

  • Veganistisch
  • Gemaakt met zonnebloemolie
  • Vrij van palmvet en kunstmatige smaakstoffen
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Kokoskoekjes

MOGLi Biologische Kokoskoekjes, 125 g

  • Spelt, kokos en banaan
  • Bevat agavesiroop en boter
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Paars

MOGLi Schleich Bundle Paars, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes met noten
  • 1x fruitige knijpzak met blauwe bessen
  • 1x originele schleich®-orang-oetanjong
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Bruin

MOGLi Schleich Bundle Bruin, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes
  • 1x romige chocolade-cacaopuree in een knijpzakje
  • 1x origineel schleich®-olifantenjong
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Geel

MOGLi Schleich Bundle Geel, 250 g

  • 1x knapperige junglekoekjes
  • 1x fruitige mangopouch
  • 1x origineel schleich® leeuwenwelpje
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Squeeze Perzik en Passievrucht

MOGLi Biologische Squeeze Perzik en Passievrucht, 100 g

  • Met perzik- en passievruchtensap
  • Fruitig & mild van smaak
  • Zonder toegevoegde suiker & Demeter-kwaliteit
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Pindaflips met Kikkererwten

MOGLi Biologische Pindaflips met Kikkererwten, 30 g

  • Gemaakt van kikkererwten en rijst
  • Pluizig en knapperig
  • Glutenvrij & vegan
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Cacaowafel

MOGLi Biologische Cacaowafel, 15 g

  • Met cacaoroom gevulde wafels
  • Krokant, romig en lichte cacaosmaak
  • Gezoet met agavesiroop
€ 0,79 (€ 52,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Cacao Banaan Hartjes

MOGLi Biologische Cacao Banaan Hartjes, 30 g

  • Veganistisch & gezoet met agave
  • Verfijnde cacao & zoete banaan
  • Biokwaliteit & weinig ingrediënten
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Paprikastangen met Tomaat

MOGLi Demeter Paprikastangen met Tomaat, 75 g

  • Veganistisch recept & zonder palmvet
  • Met regionale Demeter-tarwe
  • Biologische kwaliteit & weinig ingrediënten
€ 1,99 (€ 26,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Bosvruchtenreep

MOGLi Biologische Bosvruchtenreep, 25 g

  • Natuurlijke zoetheid alleen van fruit
  • Met bosvruchten, appel & banaan
  • Biologische kwaliteit & zonder aroma toevoegingen
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Bosbessen Banaan Fruit Knijpzakje

MOGLi Biologische Bosbessen Banaan Fruit Knijpzakje, 100 g

  • Vanaf 1 jaar en ouder
  • Bosbes, banaan, framboos en appel
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Mango Guave Fruit Knijpzakje

MOGLi Biologische Mango Guave Fruit Knijpzakje, 100 g

  • Vanaf 1 jaar en ouder
  • Mango, guave en banaan
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Banaan Cacao Fruit Knijpzakje

MOGLi Biologische Banaan Cacao Fruit Knijpzakje, 100 g

  • Vanaf 1 jaar en ouder
  • Cacao, banaan en appel
  • Vrij van toegevoegde suikers, gluten en lactose
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Snack - Spelt Ballen, Paprika

MOGLi Biologische Snack -​ Spelt Ballen, Paprika, 40 g

  • Veganistisch
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen
  • Zonder palmvet
€ 1,39 (€ 34,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Hazelnootcrème Driehoekjes

MOGLi Hazelnootcrème Driehoekjes, 30 g

  • Knapperig en romig
  • Gezoet met agavesiroop
  • Vrij van gluten en palmolie
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Pizzasticks

MOGLi Demeter Pizzasticks, 75 g

  • Vrij van palmolie
  • Met kaas en olijfolie
  • Gemaakt met fijne tarwe
€ 2,19 (€ 29,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Spelt Pretzels

MOGLi Demeter Spelt Pretzels, 50 g

  • Gemaakt van 7 ingrediënten
  • Lactose vrij
  • Zonder grof zout
€ 1,69 (€ 33,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Squeeze Kersen

MOGLi Biologische Squeeze Kersen, 100 g

  • Kers, pruim, appel & banaan
  • Geraffineerd met volkoren haver
  • Geen suiker toegevoegd & veganistisch
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Cacao Reep met Banaan

MOGLi Biologische Cacao Reep met Banaan, 25 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten & honing
  • Fijne cacao & zoete banaan
  • Biologische kwaliteit & zonder aroma's
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober