OPI FRUTTA – Vriesdroogde fruitsnacks voor kinderen

OPI FRUTTA biedt fruitige snacks die door innovatieve vriesdroogtechnologie de volle smaak en voedingsstoffen van vers fruit behouden – geheel zonder toevoegingen.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

OPI FRUTTA: 6 artikelen

OPI FRUTTA Biologische Banaan "Come Fresca"

OPI FRUTTA Biologische Banaan "Come Fresca", 22 g

  • Biologische bananen van gecontroleerde teelt
  • Mild zoete smaak
  • Zonder toegevoegde suiker & toevoegingsmiddelen
€ 2,39 (€ 108,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Ananas "Come Fresca"

OPI FRUTTA Ananas "Come Fresca", 21 g

  • Tropisch-fris & intens zoet
  • Gevriesdroogd tussendoortje
  • Veelzijdig eetbaar
€ 2,39 (€ 113,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Pesca "Come Fresca"

OPI FRUTTA Pesca "Come Fresca", 18 g

  • Knapperig door vriesdrogen
  • Minder calorieën
  • Ideaal voor bewuste voeding
€ 2,39 (€ 132,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Mela Pink Lady "Come Fresca"

OPI FRUTTA Mela Pink Lady "Come Fresca", 18 g

  • Vitamine C & B1, kalium
  • Appelschijfjes met volle smaak
  • Zonder toegevoegde suiker, 100 % appel
€ 2,39 (€ 132,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Fragola "Come Fresca"

OPI FRUTTA Fragola "Come Fresca", 21 g

  • Gevriesdroogd & knapperig
  • Natuurlijk vitamine C-gehalte
  • Knapperig, fruitig & veelzijdig
€ 2,39 (€ 113,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Biologische Pera "Come Fesca"

OPI FRUTTA Biologische Pera "Come Fesca", 19 g

  • Peren uit Emilia-Romagna
  • Vitamine C, K & vezels
  • Natuurlijk zoet en caloriearm
€ 2,39 (€ 125,79 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar