Pampers – Luiers, luierbroekjes & vochtige doekjes voor baby's en peuters

Pampers is een traditierijk merk van Procter & Gamble dat sinds 1961 wegwerpluiers ontwikkelt en met voortdurende innovaties het comfort en de veiligheid voor ouders en baby's verbetert. Bekend om technologieën zoals ademende materialen, elastische boordjes en superabsorberende kernen, is Pampers toonaangevend op het gebied van luiers en verzorgingsproducten.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Pampers: 21 artikelen

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 stuks)

  • Herstellen de pH-waarde
  • Lotion met 99% water
  • Zonder alcohol & parfum
€ 0,76 € 0,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Bijzonder zacht
  • DERMACOMFORT toplaag
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 60,76 € 75,99 (€ 0,35 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1, 180 stuks

  • Bijzonder zacht
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: 2-5 kg
€ 56,99 (€ 0,32 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2, 240 stuks

  • Ultrazachte & comfortabel
  • Tot 100% bescherming tegen doorlekken
  • Lichaamsgewicht: 4-8 kg
€ 75,49 (€ 0,31 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Fresh Clean Babydoekjes

Pampers Fresh Clean Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Heel zacht
  • Reinigt zachtjes
  • Beschermt de huid
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Sensitive Babydoekjes

Pampers Sensitive Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Zonder parfum, alcohol & kleurstoffen
  • Met plantaardige vezels
  • Dermatologisch getest
€ 32,49 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 1

Pampers Harmonie Luiers, Maat 1, 180 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Tot 12 uur droog
  • Lichaamsgewicht: 2-5 kg
€ 54,49 (€ 0,30 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 5

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 5, 160 stuks

  • Tot 12 uur all-round bescherming
  • Gemakkelijk aan te trekken
  • Lichaamsgewicht: 12-17 kg
€ 85,49 (€ 0,53 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 6

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 6, 144 stuks

  • Ultrazachte flexi-vleugels
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: vanaf 13 kg
€ 83,99 (€ 0,58 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 4

Pampers Harmonie Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Bijzonder absorberende kern
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 88,99 (€ 0,51 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 3

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 3, 204 stuks

  • Bijzonder zacht voor de babyhuid
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: 6-10 kg
€ 73,99 (€ 0,36 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 5

Pampers Harmonie Luiers, Maat 5, 152 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Zonder parfum & lotion
  • Lichaamsgewicht: vanaf 11 kg
€ 89,99 (€ 0,59 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 2

Pampers Harmonie Luiers, Maat 2, 204 stuks

  • 50% natuurlijke vezels
  • Uitstekend absorptievermogen
  • Lichaamsgewicht: 4-8 kg
€ 72,49 (€ 0,36 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Luiers, Maat 5

Pampers Baby-​Dry Luiers, Maat 5, 174 stuks

  • Tot 100% bescherming tegen lekkage
  • Optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: 11-16 kg
€ 84,99 (€ 0,49 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 4

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 4, 180 stuks

  • Gemakkelijk te verwisselen
  • Tot 12 uur bescherming
  • Lichaamsgewicht: 9-15 kg
€ 85,49 (€ 0,47 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Luiers, Maat 4

Pampers Baby-​Dry Luiers, Maat 4, 204 stuks

  • Extra absorberende laag
  • Flexibele zijkanten
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 84,99 (€ 0,42 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 6

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 6, 138 stuks

  • All-round bescherming tegen lekkage
  • Bijzonder absorberend
  • Lichaamsgewicht: 14-19 kg
€ 83,49 (€ 0,61 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 5

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 5, 152 stuks

  • Extra absorberend
  • Optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: 11-16 kg
€ 81,49 (€ 0,54 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 7

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 7, 126 stuks

  • In één keer aan te trekken
  • 360° pasvorm voor een optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: vanaf 17 kg
€ 87,49 (€ 0,69 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Luiers, Maat 3

Pampers Baby-​Dry Luiers, Maat 3, 222 stuks

  • Tot 100% bescherming tegen lekkage
  • Optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: 6-10 kg
€ 78,49 (€ 0,35 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 3

Pampers Harmonie Luiers, Maat 3, 186 stuks

  • 50% plantaardige vezels
  • Praktische urine-indicator
  • Lichaamsgewicht: 6-10 kg
€ 79,99 (€ 0,43 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober