Pilogen Carezza – Verzorgingsproducten voor mama & baby

Pilogen Carezza blikt terug op meer dan 120 jaar familietraditie in Salsomaggiore Terme, combineert natuurlijke ingrediënten met modern onderzoek en biedt producten die bijzonder mild zijn voor de huid van moeders en baby's.

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

Pilogen Carezza: 11 artikelen

Biologische Baby 2in1 Bad & Shampoo Kamille

Pilogen Carezza Biologische Baby 2in1 Bad & Shampoo Kamille, 500 ml

  • Voedend en beschermend
  • Hydraterend
  • Zonder allergene ingrediënten
€ 9,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Babypoeder met Calendula

Pilogen Carezza Bio Bio Babypoeder met Calendula, 150 g

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Verfrissend en beschermend
  • Zonder allergene ingrediënten
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Vloeibare Zeep met Kamille

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Vloeibare Zeep met Kamille, 300 ml

  • Vrij van allergene ingrediënten
  • In een praktische dispenser
  • Ideaal voor het hele gezin
€ 5,79 (€ 19,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bio Bio Baby Beschermende Crème met Panthenol

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Beschermende Crème met Panthenol, 100 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Voorkomt irritatie
  • Regenererend en hydraterend
€ 9,49 (€ 94,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bio Bio Baby Multifunctionele Verzachtende Crème

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Multifunctionele Verzachtende Crème, 100 ml

  • Ideaal voor gezicht & lichaam
  • Hydraterend
  • Balancerend & rustgevend
€ 8,09 (€ 80,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie, 250 ml

  • Ook geschikt voor massages
  • Verwijdert de dop van de wieg
  • Verzacht de huid
€ 9,69 (€ 38,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio-Bio Baby Ontwarrende Conditioner

Pilogen Carezza Bio-​Bio Baby Ontwarrende Conditioner, 200 ml

  • Temmende eigenschappen
  • Prikt niet in de ogen
  • Geeft soepelheid en glans
€ 8,19 (€ 40,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio-Bio Baby Zinkoxide Pasta

Pilogen Carezza Bio-​Bio Baby Zinkoxide Pasta, 100 ml

  • Vormt een dunne beschermende laag
  • Houdt nattigheid weg uit de luierstreek
  • Met biologische calendula
€ 9,49 (€ 94,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Zoete Amandelolie

Pilogen Carezza Bio Mamma Zoete Amandelolie, 200 ml

  • Ideale behandeling tijdens de zwangerschap
  • Laat de huid zacht en soepel aanvoelen
  • De huid wordt intensief beschermd
€ 9,39 (€ 46,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Striae Crème

Pilogen Carezza Bio Mamma Striae Crème, 150 ml

  • Rijk aan voedende natuurlijke oliën
  • Behoudt de elasticiteit van de huid
  • Regenereert reeds beschadigde huid
€ 18,19 (€ 121,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème, 50 ml

  • Voorkomt pijnlijke tepels
  • Voorkomt striae
  • Verbetert de veerkracht van de huid
€ 13,99 (€ 279,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober