Verzorgende producten voor in bad

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Vrolijke badproducten: 1 - 30 van 38 artikelen

tetesept® Kids Mijn Eenhoorn Schuimbad

tetesept® Kids Mijn Eenhoorn Schuimbad, 40 ml

  • Met huidverzorgende amandelproteïnen
  • Met roze voedselkleurstof
  • Fruitige aardbeiengeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad, 300 ml

  • Aangename, geurige melange
  • Sulfaatvrij en mild voor de huid
  • Met een bellenblaas
€ 10,99 (€ 36,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Elvenmagie Schuimbad

tetesept® Kids Elvenmagie Schuimbad, 40 ml

  • Met huidverzorgende formule
  • Met roze voedingskleurstof
  • Fruitige kersengeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

GIVING LOVE TO Weltretterbande Bruisbal

GIVING LOVE TO Weltretterbande Bruisbal, 170 g

  • Delicate sinaasappelgeur
  • Met voedende amandelolie
  • Schleich beeldje inbegrepen
€ 4,99 (€ 29,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kneipp Nature Kids Bruisbal Magic Shell

Kneipp Nature Kids Bruisbal Magic Shell, 85 g

  • Verzorgt de gevoelige kinderhuid
  • Met druivenpit- & avocado-olie
  • Schuimt, kleurt & geurt
€ 3,09 (€ 36,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Verkoudheidstijd Zeezout

tetesept® Kids Verkoudheidstijd Zeezout, 750 g

  • Ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Natuurlijke etherische oliën
  • Met eucalyptus & pepermuntolie
€ 9,79 (€ 13,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kinder Voetbalkoorts Schuimbad

tetesept® Kinder Voetbalkoorts Schuimbad, 40 ml

  • Voor kinderen vanaf 2 jaar
  • Kleurt het water blauw
  • Frisse geur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kneipp Nature Kids Badschuim Tatu Tatu

Kneipp Nature Kids Badschuim Tatu Tatu, 40 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Geweldig schuim
  • Natuurlijke bosbessengeur
€ 0,79 (€ 19,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids Verrassingsei voor in Bad - Dino-Avontuur

tetesept® Kids Verrassingsei voor in Bad -​ Dino-​Avontuur

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Fruitige limoengeur
  • Bruisbal met dino verrassing
€ 3,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Baby Verkoudheidstijd Bad

tetesept® Baby Verkoudheidstijd Bad, 100 ml

  • Vanaf de 3e maand
  • Milde formule
  • Met biologische tijm & mirte
€ 5,99 (€ 59,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Regenboogland Bubbelbad

tetesept® Kids Regenboogland Bubbelbad, 40 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Fruitige geur
  • Kleurt het water roze
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Welterusten Schuimbad

tetesept® Kids Welterusten Schuimbad, 40 ml

  • Met voedende aloë vera
  • Met paarse kleurstof
  • Delicate lavendelgeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme

Planet Kid Winter Bath Salt Mallow & Thyme, 40 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Bijzonder huidvriendelijk
  • Met een subtiele kruidachtige geur
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate

Planet Kid Pink Party Bath Salt Rose & Pomegranate, 40 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Bijzonder huidvriendelijk
  • Met fruitig-bloemige geur
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange

Planet Kid Good Sleep Bath Salt Cornflower & Sweet Orange, 40 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Bijzonder huidvriendelijk
  • Met lavendelgeur
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kneipp Nature Kids Badschuim Sparkling Mane

Kneipp Nature Kids Badschuim Sparkling Mane, 40 ml

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Met frambozengeur
  • Langhoudend schuim
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Eenhoornparadijs Set

tetesept® Kids Eenhoornparadijs Set, 300 g

  • 1 x Schuimbad
  • 1 x Bubbelbad
  • 1 x 2in1 Douchegel & Shampoo
€ 9,09 (€ 30,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kids Verrassingsei voor in Bad - Voetbalkoorts

tetesept® Kids Verrassingsei voor in Bad -​ Voetbalkoorts

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Kleurt het water blauw
  • Met 1 van 5 Flummis
€ 3,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids T-Rex-World Schuimbad

tetesept® Kids T-​Rex-​World Schuimbad, 40 ml

  • Met aloë vera
  • Met groene voedingskleurstof
  • Fruitige appelgeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Commando Woef Bubbelbad

tetesept® Kids Commando Woef Bubbelbad, 40 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Kleurt het water oranje
  • Voedt met cacaoboter
€ 1,59 (€ 39,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Monsterparty Knisperend Schuimbad

tetesept® Kids Monsterparty Knisperend Schuimbad, 45 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Met oranje kleurstof
  • Milde formule
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Uoga Uoga Bath Foam LILU

Uoga Uoga Bath Foam LILU, 250 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met leuke stickers
  • Mild geformuleerd met een subtiele geur
€ 15,09 (€ 60,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tinti Toverbad

Tinti Toverbad

  • 3-pack met rode, gele & blauwe kleur
  • Ruikt naar aardbeien
  • Huidvriendelijkheid dermatologisch bevestigd
€ 6,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Glibbi Slime

Glibbi Slime

  • Verandert water in slijm
  • Groene kleur
  • Geen kunstmatige geur- of irriterende stoffen
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Foaming Bubble Bath

Sylveco For Kids Foaming Bubble Bath, 500 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Zacht, delicaat schuim
  • Voorkomt irritatie
€ 8,09 (€ 16,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Glibbi Blubber - Bruisend Badplezier

Glibbi Blubber -​ Bruisend Badplezier

  • 4 bruisballen
  • Geeft het water kleur
  • Met fruitige geur
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Roze

AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Roze, 45 g

  • Voor normale huidtypes
  • In tabletvorm
  • Met aardbeiengeur
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Blauw

AVEO Kids Badwater Kleurtabletten, Blauw, 45 g

  • Voor normale huid
  • In tabletvorm
  • Met bessengeur
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

AVEO Kids Kleurrijk Knetterbad 3x5g

AVEO Kids Kleurrijk Knetterbad 3x5g

  • Met knetterende kristallen
  • Voor kinderen
  • Kleurrijk
€ 1,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Phitofilos Baby Badschuim

Phitofilos Baby Badschuim, 200 ml

  • Bijzonder mild voor de huid
  • Hydraterend
  • Verzachtende eigenschappen
€ 11,39 (€ 56,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober