Töpfer Babycare Tandgel, 50 ml

Voedt met een natuurlijke formule

€ 5,99

(€ 119,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor melktanden
  • Met xylitol en silica
  • Zonder fluoriden en oppervlakteactieve stoffen

Vaak samen gekocht met happybrush dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta, 75 ml

Töpfer Babycare Tandgel, 50 ml € 5,99 (€ 119,80 / L)
happybrush dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta, 75 ml € 2,99 (€ 39,87 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Deze tandgel van Töpfer biedt een milde en natuurlijke verzorging vanaf het eerste tandje. Met de natuurlijke kracht van biologische calendula en fijne silica reinigt het de gevoelige plek bijzonder mild. Dankzij de xylitol die erin zit, beschermt de gel tegen tandbederf zonder fluoriden of oppervlakteactieve stoffen. De formule bevat geen menthol en is daarom perfect voor baby's.

Toepassing: Vanaf het eerste melktandje tot twee keer per dag, vanaf de tweede verjaardag 2-3 keer per dag met een hoeveelheid ter grootte van een erwt de tanden poetsen.

Art. nr.: XPI-TOE-60068110
Inhoud: 50 ml
EAN: 4006303009708
Producentnummer: 60068110
Merk: Töpfer
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Vrij van fluoride, Vrij van siliconen, Vrij van microplastics, Vrij van zeolieten
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, ECOCERT - Cosmos Organic, EU-biologisch keurmerk
Consistentie/doseringsvorm: Gel
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Lichaamsdeel: Tanden & Tandvlees
Ingrediënten (INCI)

Glycerin[1], Aqua, Hydrated Silica, Xylit, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract[2], Commiphora Myrrha Resin Extract[2], Iris Germanica Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Carrageenan, Caprylic/Capric Triglyceride, P-Anisic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. Gemaakt van biologische ingrediënten
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Duitsland, www.toepfer-babywelt.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Töpfer Babycare Tandgel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder