Töpfer Babywelt – Voeding & verzorging

Biologische babyvoeding en gecertificeerde natuurcosmetica voor mama en baby

Sinds 1911 produceert Töpfer Babywelt hoogwaardige biologische babyvoeding en natuurcosmetica in de Allgäu. Met producten zoals zuigelingenvoeding, opvolgmelk, papjes, babycare en mamacare begeleidt het merk ouders op een verantwoorde manier in het dagelijks leven met een baby.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Töpfer: 1 - 30 van 34 artikelen

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE

Töpfer Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met biologische geitenmelk uit de Allgäu
  • Bevat alleen lactose als belangrijkste koolhydraat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1

Töpfer Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1, 600 g

  • Vanaf de geboorte
  • Als enige voeding of supplement
  • Met omega-3 & omega-6
€ 13,99 (€ 23,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Geitenmelkpap met Biologische Volkoren Haver

Töpfer Geitenmelkpap met Biologische Volkoren Haver, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Romig-milde textuur
  • Met vitamines & calcium
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Buchizauber Biologische Melkpap Boekweit

Töpfer Buchizauber Biologische Melkpap Boekweit, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Met ijzer, jodium & vitaminen
  • Snel klaar en klontvrij
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Biologische Melk-Rijstepap

Töpfer Biologische Melk-​Rijstepap, 200 g

  • Vanaf de 5e levensmaand
  • Met bifidoculturen
  • Glutenvrij
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Töpfer Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 600 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Romig recept
  • Op leeftijd afgestemde verzadiging
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Wind & Weer Goudsbloemzalf

Töpfer Babycare Wind & Weer Goudsbloemzalf, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Vormt een beschermende film
  • Met biologische sheaboter
€ 3,49 (€ 46,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Töpfer Biologische Opvolgmelk van Geitenmelk 2

Töpfer Biologische Opvolgmelk van Geitenmelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met biologische melk uit de Allgäu
  • Met Omega-3 & Omega-6
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Kornzauber Biologische Driegranenpap

Töpfer Kornzauber Biologische Driegranenpap, 200 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Snel te bereiden & klontvrij
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3

Töpfer Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3, 600 g

  • Vanaf 10 maanden
  • Met Omega-3 & Omega-6 vetzuren
  • Ideaal na het geven van borstvoeding
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Driegranen Pap - Appel & Peer

Töpfer Biologische Driegranen Pap -​ Appel & Peer, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Met bifidoculturen
  • Bevat gluten en zuivel
€ 3,19 (€ 15,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Haferwölkchen Biologische Melkpap Haver-Appel

Töpfer Haferwölkchen Biologische Melkpap Haver-​Appel, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Licht fruitige smaak
  • Met 4 geselecteerde Bifido-culturen
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Grießwölkchen Biologische Melkpap Tarwegries

Töpfer Grießwölkchen Biologische Melkpap Tarwegries, 400 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Snel te bereiden & klontvrij
  • Met vitamines, calcium, ijzer & jodium
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonnengrieß Bio Graanpap Tarwegries Appel & Banaan

Töpfer Sonnengrieß Bio Graanpap Tarwegries Appel & Banaan, 200 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met 4 waardevolle bifidobacteriën
  • Zonder toegevoegde suiker & melkvrij
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Vruchtenpap - Appel-Banaan-Sinaasappel

Töpfer Biologische Vruchtenpap -​ Appel-​Banaan-​Sinaasappel, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Met toegevoegde bifidoculturen
  • Bevat gluten en biologische melk
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Zacht en hydraterend
  • Met biologische olijfolie en tarwezemelen
€ 4,99 (€ 33,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE

Töpfer Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA PRE, 600 g

  • Ideaal vanaf de geboorte
  • Bevat afgebroken eiwitten
  • Ideaal als bijvoeding
€ 16,99 (€ 28,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Biologische Kinder-Opvolgmelk

Töpfer Biologische Kinder-​Opvolgmelk, 500 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Levert waardevolle mineralen
  • Met vitamine D
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Mein Erstes Bio Müsli - Appel en Banaan

Töpfer Mein Erstes Bio Müsli -​ Appel en Banaan, 175 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Met appel- en bananenvlokken
  • Bevat gluten
€ 3,69 (€ 21,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Verzorgingscrème

Töpfer Babycare Verzorgingscrème, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met biologische calendula
  • Zorgt voor vocht
€ 3,49 (€ 46,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Handcrème

Töpfer Handcrème, 25 ml

  • Trekt snel in
  • Parfumvrij
  • Met voedende biologische sheaboter
€ 1,99 (€ 79,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 1

Töpfer Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 1, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Aangenaam milde smaak
  • Zonder palmolie
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Verzorgings- & Massageolie

Töpfer Babycare Verzorgings-​ & Massageolie, 100 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydraterend
  • Met biologische olijfolie
€ 5,79 (€ 57,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Biologische Volkoren Haverpap

Töpfer Biologische Volkoren Haverpap, 175 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Zonder melk en toegevoegde suiker
  • Bevat gluten
€ 2,49 (€ 14,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Wondbeschermingspasta

Töpfer Babycare Wondbeschermingspasta, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Watervrije formulering
  • Met hoog zinkgehalte
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Verzorgingslotion Sensitive

Töpfer Babycare Verzorgingslotion Sensitive, 150 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Intensief hydraterend
  • Voedende eigenschappen
€ 4,99 (€ 33,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Zemelenbad

Töpfer Babycare Zemelenbad, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met biologisch tarwezemelenextract
  • Reinigt en hydrateert zachtjes
€ 4,99 (€ 33,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Töpfer Babycare Tandgel

Töpfer Babycare Tandgel, 50 ml

  • Voor melktanden
  • Met xylitol en silica
  • Zonder fluoriden en oppervlakteactieve stoffen
€ 5,99 (€ 119,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRE

Töpfer Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRE, 600 g

  • Met biologische melk uit de Allgäu
  • Probifido® bacteriën
  • Bevat alleen lactose
€ 11,16 € 13,99 (€ 18,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Gehomogeniseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Biologische Koemelk PRE – Gebruiksklaar

Töpfer Gehomogeniseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Biologische Koemelk PRE – Gebruiksklaar, 200 ml

  • Ideaal vanaf de geboorte
  • Kant-en-klare formule
  • Bevat lactose
€ 2,49 (€ 12,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober