Yukies – Zwangerschapsverzorging & mama-baby natuurcosmetica

Yukies combineert hoogwaardige natuurlijke stoffen met duurzaam design en creëert liefdevolle verzorgingsproducten voor mama en baby, geïnspireerd op de Slow Cosmétique-beweging.

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Yukies: 7 artikelen

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Voor kinderen en volwassenen
  • Behoudt de beschermende huidbarrière
€ 15,92 € 19,99 (€ 106,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Yukies Dry Brush

Yukies Dry Brush

  • Voor de normale huid en bij cellulitis
  • Voor versteviging en strakker maken
  • Zacht exfoliërend en poriënverfijnend
€ 29,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Yukies Gift Box

Yukies Gift Box

  • Voor alle huidtypes & gevoelige huid
  • Peeling, massage stick, olie & body butter
  • Verzorging voor baby & mama
€ 86,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Yukies Tummy Massage Stick

Yukies Tummy Massage Stick, 20 g

  • Voor de gevoelige huid
  • Gebruik voor babymassage
  • Met cacaoboter
€ 14,99 (€ 749,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Yukies Baby Oil

Yukies Baby Oil, 150 ml

  • Voor gevoelige huid
  • Verzorgende werking
  • Beschermend
€ 29,99 (€ 199,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Yukies Sugar Scrub

Yukies Sugar Scrub, 200 g

  • Voor alle huidtypen
  • Uit rozenblaadjes
  • Biologische suiker kristallen
€ 24,99 (€ 124,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Yukies Body Butter

Yukies Body Butter, 100 g

  • Voor de gevoelige huid
  • Bijzondere verzorging tijdens de zwangerschap
  • Met sheaboter & kokosolie
€ 25,99 (€ 259,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober