3 Chênes Laboratoires – Geselecteerde voedingssupplementen

Sinds 1993 ontwikkelt 3 Chênes Laboratoires in Villechenève, Frankrijk, hoogwaardige voedingssupplementen en natuurcosmetica. Met een duidelijke focus op natuurlijke ingrediënten en een duurzame productie biedt het merk ook oplossingen voor de behoeften van aanstaande en jonge moeders.

Filteren & Sorteren

Prijs Consistentie/doseringsvorm
Filters

3 Chênes Laboratoires: 4 artikelen

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Appétit, 125 ml

  • Handige siroop met sinaasappel- en citroensmaak
  • Bevat vier verschillende plantenextracten
  • Met doseerlepel
€ 8,59 (€ 68,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Nervosité

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Nervosité, 125 ml

  • Voor volwassenen & kinderen
  • Fruitige kersen- & frambozensmaak
  • Biedt veel voedingsstoffen
€ 8,29 (€ 66,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • Heerlijke pruimensmaak
  • Ideaal voor volwassenen & kinderen
  • Siroop met maatbeker
€ 8,29 (€ 66,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Immunité

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Immunité, 125 ml

  • Siroop met bananensmaak
  • Geschikt voor volwassenen & kinderen
  • Met plantenextracten
€ 8,29 (€ 66,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober