Alete – Babypap
Babypap: 8 artikelen
Alete bewusst Melk en granen - Vanille, 400 ml
- Vanaf 10 maanden
- 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
- 100% palmolievrij
€ 2,99 (€ 7,48 / L)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Alete bewusst Melk-Granen-Koekje, 400 ml
- Vanaf de 10e maand
- Zonder palmolie
- Met zink, jodium, ijzer & calcium
€ 2,99 (€ 7,48 / L)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober
Alete bewusst Biologische Avondpap - Volkoren Speltkoek, 190 g
- Vanaf de 6e maand
- Zonder toegevoegde suiker
- 100% palmolievrij
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Alete bewusst Biologische Pasta met Tomaten-Roomkaassaus, 250 g
- Baby's vanaf 1 jaar oud
- Zonder toegevoegd zout
- Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Alete bewusst Melk en granen - Banaan, 400 ml
- Vanaf 10 maanden
- 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
- Gluten- en palmolievrij
€ 2,99 (€ 7,48 / L)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Alete bewusst Avondmelk-Graanmaaltijd - Meergranen, 400 ml
- Vanaf de 10e maand
- Praktische drinkbare maaltijd
- Ook ideaal voor onderweg
€ 2,99 (€ 7,48 / L)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober
Alete bewusst Vanille Griesmeelpap, 400 g
- Vanaf de 10e maand
- 4 x 100 g kant-en-klare griesmeelpap
- Geen koeling nodig (hittebehandeld)
€ 2,29 (€ 5,73 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Alete bewusst Melk en Granen - Meergranen met Honingsmaak, 400 ml
- Vanaf 10 maanden
- 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
- 100% palmolievrij
€ 2,99 (€ 7,48 / L)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering