Alete bewusst – Bijvoeding & potjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babyvoeding & Potjes: 18 artikelen

Alete bewusst Biologische Groentelasagne

Alete bewusst Biologische Groentelasagne, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Heerlijke groenten
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen

Alete bewusst Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Met lavas & peterselie
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Biologische Babylasagne

Alete bewusst Biologische Babylasagne, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes
  • Ideaal als lunchmaaltijd
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Groenten met Spaghetti en Biologische Kalkoen

Alete bewusst Biologische Groenten met Spaghetti en Biologische Kalkoen, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Biologische Crèmegroenten met Macaroni

Alete bewusst Biologische Crèmegroenten met Macaroni, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder toegevoegd zout & suiker*
  • Vegetarisch recept met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Biologische Macaroni in Broccolicrème

Alete bewusst Biologische Macaroni in Broccolicrème, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes en zonder toegevoegd zout
  • Ideaal als lunchmaaltijd
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Pasta - Romige Groenten en Biologisch Varkensvlees

Alete bewusst Biologische Pasta -​ Romige Groenten en Biologisch Varkensvlees, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Vrij van toegevoegde suiker* en smaakstoffen
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Speltsterren met Groenten in Kaassaus

Alete bewusst Biologische Speltsterren met Groenten in Kaassaus, 220 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Lunchmaaltijd
  • Met kleine stukjes
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Roomwortelen met Biologische Kalkoenrijst

Alete bewusst Biologische Roomwortelen met Biologische Kalkoenrijst, 220 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Glutenvrij
  • Met kleine stukjes
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Botergroenten met Aardappelen en Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Botergroenten met Aardappelen en Biologische Kip, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Vrij van toegevoegde suiker* en smaakstoffen
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Avondpap - Granen Banaan-Cacao

Alete bewusst Biologische Avondpap -​ Granen Banaan-​Cacao, 190 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • 100% palmolievrij
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Avondpap - Rijstepap Vanille Kaneel

Alete bewusst Biologische Avondpap -​ Rijstepap Vanille Kaneel, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • 100% palmolievrij
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Uitverkocht

Alete bewusst Biologische Spinazie-Kaasrisotto

Alete bewusst Biologische Spinazie-​Kaasrisotto, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Alete bewusst Melk-Graanmaaltijd Cacao

Alete bewusst Melk-​Graanmaaltijd Cacao, 400 ml

  • Vanaf de 10e maand
  • Met vitamine C & D
  • Zonder palmolie
€ 2,99 (€ 7,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alete bewusst Biologische Spaghetti Bolognese

Alete bewusst Biologische Spaghetti Bolognese, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Biologische Appelmango met Spelt

Alete bewusst Biologische Appelmango met Spelt, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Grof gemalen speltvlokken
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Macaroni met Tomatensaus en Biologisch Varkensvlees

Alete bewusst Biologische Macaroni met Tomatensaus en Biologisch Varkensvlees, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar