Babyverzorging voor het gezicht

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Gezichtsverzorging: 1 - 30 van 36 artikelen

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème, 150 ml

  • Voor jonge & droge huid
  • Milde verzorging voor kinderen
  • Zonder kleurstoffen
€ 3,29 (€ 21,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij, 50 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydrateert de huid
  • Beschermende eigenschappen
€ 5,99 (€ 119,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Organic Virgin Shea Butter

Akamuti Organic Virgin Shea Butter, 40 g

  • Voor droge huidtypes
  • Ook ideaal als babybillencrème
  • Intens hydraterend
€ 9,59 (€ 239,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Kokosnootolie

La Saponaria Kokosnootolie, 1 L

  • Voedend
  • Aanbevolen voor huid en haar
  • Koudgeperste olie
€ 16,09 (€ 16,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Gezichtsverzorging

PAEDIPROTECT Gezichtsverzorging, 75 ml

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Voor kinderen & volwassenen
  • Met olijfolie & sheaboter
€ 3,59 (€ 47,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Family Soft Cream Bio-Calendula & Aloë Vera

SANTE Naturkosmetik Family Soft Cream Bio-​Calendula & Aloë Vera, 150 ml

  • Voor elk huidtype
  • Beschermt tegen uitdrogen
  • Langdurige hydratatie
€ 5,39 (€ 35,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Verzorgingsolie Abrikozenpitten

farfalla Biologische Verzorgingsolie Abrikozenpitten, 75 ml

  • Voor droge en gevoelige huidtypes
  • Ook voor de gevoelige baby- en kinderhuid
  • Ondersteunt de vochtbalans
€ 14,99 (€ 199,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Biologische Verzorgingsolie Calendula

farfalla Biologische Verzorgingsolie Calendula, 75 ml

  • Voor de gevoelige baby- en kinderhuid
  • Beschermend en verzachtend
  • Verzacht gestreste en droge huidzones
€ 15,99 (€ 213,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Biologische Verzorgingsolie Kokosnoot

farfalla Biologische Verzorgingsolie Kokosnoot, 75 ml

  • Voor droge, geïrriteerde en gestreste huidtypes
  • Voor het hele gezin
  • Laat de huid zachter aanvoelen
€ 12,99 (€ 173,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse

NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse, 150 ml

  • Voor elk huidtype, incl. de gevoelige
  • Met groene thee-extract
  • Veganistische formule
€ 8,69 (€ 57,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Lipbalm

Babyton Baby & Kids Lipbalm, Neutral (5 g)

  • Voor baby’s en kinderen
  • Beschermt tegen uitdroging
  • Hydrateert en voedt
€ 4,59 (€ 918,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Biologische Verzorgingsolie Amandel

farfalla Biologische Verzorgingsolie Amandel, 75 ml

  • Voor droge huidtypes
  • Ook voor de gevoelige baby- en kinderhuid
  • Hydraterend en beschermend
€ 13,99 (€ 186,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Zoete Amandelolie

La Saponaria Zoete Amandelolie, 100 ml

  • Voor de gestreste, droge en rijpere huid
  • Verzachtend en voedend
  • Ideaal voor baby's
€ 10,09 (€ 100,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Crème voor Gezicht & Lichaam

Lilikiwi Crème voor Gezicht & Lichaam, 50 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Verfrissend en hydraterend
  • Gemakkelijk in gebruik
€ 19,99 (€ 399,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lilikiwi Reinigingsschuim voor Gezicht & Lichaam

Lilikiwi Reinigingsschuim voor Gezicht & Lichaam, 250 ml

  • Voor de gevoelige huid van kinderen
  • Kan gebruikt worden vanaf de geboorte
  • Sulfaatvrij en mild voor de huid
€ 19,89 (€ 79,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

eco cosmetics Baby Gezichtscrème

eco cosmetics Baby Gezichtscrème, 50 ml

  • Intensieve bescherming tegen alle weersomstandigheden
  • Hydraterend
  • Ondersteunt de functies van de gevoelige huid
€ 12,49 (€ 249,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Gezichtscrème

Weleda Calendula Gezichtscrème, 50 ml

  • Licht & mild
  • Geschikt voor de gevoelige rijpe huid
  • Met waardevolle voedende stoffen
€ 7,49 (€ 149,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Sweet Almond Oil

Akamuti Sweet Almond Oil, 100 ml

  • Voor een droge & gevoelige huid
  • Ideaal voor massages
  • Ook geschikt voor baby's & kinderen
€ 11,99 (€ 119,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Peach Kernel Oil

Akamuti Peach Kernel Oil, 100 ml

  • Zachte verzorging voor baby's en volwassenen
  • Voedend en kalmerend
  • Ideaal voor zachte babymassages
€ 11,99 (€ 119,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie

Pilogen Carezza Bio Bio Baby Verzachtende Reinigingsolie, 250 ml

  • Ook geschikt voor massages
  • Verwijdert de dop van de wieg
  • Verzacht de huid
€ 9,69 (€ 38,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Organic Sweet Almond Oil

Akamuti Organic Sweet Almond Oil, 100 ml

  • Voor een gevoelige & droge huid
  • Rijk aan vitamine E.
  • Geschikt voor massages
€ 19,19 (€ 191,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Rice Bran Japanese Beauty Oil

Akamuti Rice Bran Japanese Beauty Oil, 100 ml

  • Ook geschikt als haarconditioner
  • Rijk aan antioxidanten
  • Stimuleert huidvernieuwing
€ 15,59 (€ 155,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Apricot Kernel Oil

Akamuti Apricot Kernel Oil, 100 ml

  • Ideaal voor droge, vermoeide en rijpe huid
  • Voedt de huid van baby's en kinderen
  • Licht, voedend en hydraterend
€ 11,99 (€ 119,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

KIDS Aloe Vera & Vanilla Kids Facial Cream

Essentiq KIDS Aloe Vera & Vanilla Kids Facial Cream, 50 ml

  • Heeft een voedende werking
  • Met vitamine E
  • Rijk aan plantaardige oliën
€ 14,69 (€ 293,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Biocao Lippenbalsem met Abrikoos

La Saponaria Biocao Lippenbalsem met Abrikoos, 5,70 ml

  • Voedt intensief
  • Zachte textuur
  • Zoete en fruitige smaak
€ 4,59 (€ 805,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam, 150 ml

  • Ideaal voor huid en haar
  • Mild op de huid
€ 18,09 (€ 120,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Light Cream, 40 ml

  • Voor de reactieve, allergiegevoelige huid
  • Beschermende eigenschappen
  • Balancerend en hydraterend
€ 20,49 (€ 512,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream

Eau Thermale JONZAC Réactive Control Soothing Rich Cream, 40 ml

  • Voor de droge, allergiegevoelige huid
  • Balancerende eigenschappen
  • Ondersteunt de barrièrefunctie
€ 20,49 (€ 512,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio Gentle Micellar Water

Eau Thermale JONZAC BébéBio Gentle Micellar Water, 500 ml

  • Voor het gezicht en lichaam
  • Zeep- en sulfaatvrij
  • Hoge huidtolerantie
€ 13,59 (€ 27,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eau Thermale JONZAC REhydrate Light Moisturizing Cream

Eau Thermale JONZAC REhydrate Light Moisturizing Cream, 50 ml

  • Voor alle huidtypes - zelfs de gevoelige
  • Heeft een verfrissend & hydraterend effect
  • Zorgt voor soepelheid
€ 21,99 (€ 439,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober