Burt's Bees – Natuurlijke verzorgingsproducten voor mama & baby

Burt’s Bees is opgericht in 1984 und staat voor bewust natuurlijke huidverzorging met ingrediënten uit betrouwbare bronnen – met name bijenwas – en een sterke toewijding aan het milieu & eerlijke handel.

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken
Filters

Burt's Bees: 4 artikelen

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream, 39,60 g

  • Intensief verzorgend en beschermend
  • Hydraterend
  • Met kokosolie, calendula en vitamine E
€ 13,49 (€ 340,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml

  • Voor alle huidtypes - vooral de droge huid
  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor soepelheid
€ 15,99 (€ 108,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Leg & Foot Cream

Burt's Bees Mama Bee Leg & Foot Cream, 100 ml

  • Verkoelend effect
  • Met waardevolle verzorgingsoliën
  • Hydraterende werking
€ 15,49 (€ 154,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Baby Bee Tear Free Bubble Bath

Burt's Bees Baby Bee Tear Free Bubble Bath, 350 ml

  • Plantaardige actieve stoffen
  • Hydraterend
  • Met een vleugje vanille
€ 15,49 (€ 44,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober