Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

Delicaat en ideaal voor kinderkleding

€ 3,79

(€ 12,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken

Vaak samen gekocht met Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml € 3,79 (€ 12,63 / L)
Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L € 7,99 (€ 5,33 / L)
Totaalprijs: € 11,78
Beschrijving

De Baby Voorwasspray van Frosch verwijdert op betrouwbare wijze hardnekkige en ingedroogde vlekken op babytextiel. De krachtige speciale vlekkenverwijderaar met citraat (fruitzuurzout) is voor het voorbehandelen van vlekken - voor schone was.

Eigenschappen:

  • Natuurlijke actieve ingrediënten voor verzorging en reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Mens- en milieuvriendelijke grondstofselectie

Toepassing: Voor het wassen gewoon op de vlek sprayen en laten inwerken (ca. 10 minuten). Was daarna zoals gewoonlijk in de wasmachine, met wasmiddel erbij.

Art. nr.: XBO-FR-1211522
Inhoud: 300 ml
EAN: 4001499915222
Producentnummer: 1411522
Merk: Frosch
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Vegan
Consistentie/doseringsvorm: Vloeistof
Textiel: Babykleding was
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Lauryl/Myristyl Glucoside, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sorbit, Mek, Subtilisin, Citric Acid, Amylase, Lipase, Cellulase, Mannanase, Calcium Chloride

Juridische informatie
Fabrikant: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Duitsland, www.frosch.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Frosch Baby Voorwasspray