FruchtBar – Snacks & tussendoortjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Snacks & Tussendoortjes: 16 artikelen

Biologische Reep - Frambozen-Banaan-Spelt

FruchtBar Biologische Reep -​ Frambozen-​Banaan-​Spelt, 4 x 23 g (92 g)

  • Vanaf 12 maanden
  • Natuurlijke zoetheid van fruit
  • Recyclebare verpakking
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-Appel

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-​Appel, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitig & mild
  • Geen rijsmiddel
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Wundertraum - Koekjes met Spelt, Appel en Bosbes

FruchtBar Biologische Wundertraum -​ Koekjes met Spelt, Appel en Bosbes, 100 g

  • Vanaf 8 maanden
  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • In 5 creatieve vormen
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische "Knusper-Brezeln" met Maïs en Wortelen

FruchtBar Biologische "Knusper-​Brezeln" met Maïs en Wortelen, 25 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Glutenvrij
  • Geen toegevoegde suiker* of zout
€ 1,29 (€ 51,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Meergranensticks met Maïs, Spelt, Banaan en Aardbei

FruchtBar Biologische Meergranensticks met Maïs, Spelt, Banaan en Aardbei, 30 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Maïs, spelt, gierst en haver
  • Met fruitige zoetheid
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Bio Pausenfreund - Fruitkoekje

FruchtBar Bio Pausenfreund -​ Fruitkoekje, Spelt-​aardbei-​appel (132 g)

  • Vanaf 3 jaar
  • 6 repen gemaakt van spelttarwemeel
  • Met zoete vruchtenpuree mix
€ 3,79 (€ 28,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Biologische Krokante Maïs en Kaas Sticks

FruchtBar Biologische Krokante Maïs en Kaas Sticks, 30 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Milde kaassmaak
  • Super knapperig
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische "Mini Boerderijdieren" - Appel-Perzik-Maïs-Rijst

FruchtBar Biologische "Mini Boerderijdieren" -​ Appel-​Perzik-​Maïs-​Rijst, 20 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder toegevoegde suiker* en zout
  • Van nature glutenvrij
€ 1,29 (€ 64,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Knapperige Eenhoorns Banaan-Framboos-Bietenwortel

FruchtBar Biologische Knapperige Eenhoorns Banaan-​Framboos-​Bietenwortel, 30 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Knapperige zoete maïssnack
  • Fruitig-zoet
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische mini-krakelingstaafjes met boter

FruchtBar Biologische mini-​krakelingstaafjes met boter, 90 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Luchtig & knapperig
  • Zonder zout
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Biologische Reep

FruchtBar Biologische Reep, Aardbei-​appel-​haver (138 g)

  • Vanaf 12 maanden
  • Sappig en fruitig
  • 6-pack met kleurplaat
€ 4,69 (€ 33,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Bio Knusper-Löwen - Zoete Aardappel-Appel-Kokos-Mais

FruchtBar Bio Knusper-​Löwen -​ Zoete Aardappel-​Appel-​Kokos-​Mais, 30 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Geen toegevoegde suiker* of zout
  • Luchtige, zachte consistentie
€ 1,19 (€ 39,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Haverkoekjes met Aardbei-Banaan-Appel

FruchtBar Biologische Haverkoekjes met Aardbei-​Banaan-​Appel, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitige smaak
  • Met waardevol volkoren havermeel
€ 2,29 (€ 22,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Biologische Krakelingen Spelt Hartjes

FruchtBar Biologische Krakelingen Spelt Hartjes , 90 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Palmvetvrij & zonder strooizout
€ 2,59 (€ 28,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Bio Pausenfreund - Haverkoekjes

FruchtBar Bio Pausenfreund -​ Haverkoekjes, Frambozen-​appel-​rode biet (80 g)

  • Vanaf 3 jaar
  • Zoet tussendoortje
  • Met veel vezels
€ 2,49 (€ 31,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FruchtBar Bio Pausenfreund - Zeepaardjes

FruchtBar Bio Pausenfreund -​ Zeepaardjes, 90 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Natuurlijk knabbelgenot
  • Zonder zout
€ 2,79 (€ 31,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober