Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan, 200 g

Romige, fruitige melkpap gemaakt van geitenmelk

€ 3,99

(€ 19,95 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder palmolie en glutenvrij
  • Zeer milde smaak

Vaak samen gekocht met Holle Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter, 190 g

Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan, 200 g € 3,99 (€ 19,95 / kg)
Holle Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter, 190 g € 1,29 (€ 6,79 / kg)
Totaalprijs: € 5,28
Beschrijving

Verwen je baby vanaf 6 maanden met een romige geitenmelkpap. Afgerond met fruitige bosbessen en de zoetheid van bananen, overtuigt deze delicatesse voor baby's door haar extra milde smaak. Uiteraard is het glutenvrije recept gemaakt zonder toegevoegde suikers* en zonder palmolie.

Holle heeft ruim 20 jaar ervaring in de productie van geitenmelkproducten en werkt uitsluitend samen met gerenommeerde, eerlijke biologische geitenmelkboeren. De geitenmelk is afkomstig van Duitse boerderijen in het Zwarte Woud en het Sauerland. Deze pap is ideaal voor ouders die koemelk in de voeding van hun kind willen vermijden.

*bevat van nature suiker

Voorbereiding:

  1. Verwarm 200 ml water tot ca. 40 °C.
  2. Voeg 3 volle eetlepels (= 33 g) melkpappoeder toe.
  3. Meng alles goed, laat de pap kort zwellen en zorg ervoor dat deze op de juiste temperatuur (37 °C) geserveerd wordt.

Smakelijk eten

Tips:

  • Bij het volgen van de bereidingsinstructies is één verpakking voldoende voor ongeveer 6 porties pap met melk.
  • Gebruik het geopende zakje binnen 4 weken.
  • Meer belangrijke informatie vind je op het onderstaande tabblad.
Art. nr.: XDK-HOL-179101
Inhoud: 200 g
EAN: 7640230493130
Producentnummer: 179101
Merk: Holle
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 6 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: Vrij van aromastoffen, Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van gluten, Parabeenvrij
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, Blauwe Engel, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel & droog bewaren
Ingrediënten

57 % Rijstmeel[1], 32 % volle geitenmelkpoeder[1], 8 % Bananenpoeder[1], 2 % Bosbessenpoeder[1], Calciumcarbonaat, thiamine (Vitamine b1), vitamine A, vitamine D

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g Portion[1]
Energie 1717 / 410 kj / kcal 578 / 138 kj / kcal
Vet 10,1 g 3,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 5,9 g 1,9 g
Koolhydraten 67,9 g 22,3 g
  waarvan Suiker 17 g 5,6 g
Vezels 2 g 0,7 g
Eiwitten 13 g 4,3 g
Zout 0,24 g 0,08 g
  1. Een verpakking bevat ongeveer 6 porties melkpap volgens het recept
Samenstelling
Samenstelling per 100 g Portion[1]
vitamine A 640 mcg 211 mcg
vitamine D 6,1 mcg 2 mcg
vitamine B1 (thiamine/thiamine) 1,1 mg 0,36 mg
calcium 510 mg 168 mg
natrium 0,09 g 0,03 g
  1. Een verpakking bevat ongeveer 6 porties melkpap volgens het recept
Belangrijke aanwijzingen voor het gebruik van babyvoeding
Bereiding pap

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder