Jack N' Jill – Natuurlijke tandverzorgingsproducten & kinderverzorgingsproducten

Jack N’ Jill Kids werd opgericht in de jaren 40 und hecht veel waarde aan natuurlijke ingrediënten, milieuvriendelijke verpakkingen und een kindvriendelijk design. Bijzonder noemenswaardig zijn de tandenborstels met handvatten van niet-GGO maïszetmeel, die biologisch afbreekbaar und recyclebaar zijn.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Jack N' Jill: 16 artikelen

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad

Jack N' Jill Blissful Bubbles Schuimbad, 300 ml

  • Aangename, geurige melange
  • Sulfaatvrij en mild voor de huid
  • Met een bellenblaas
€ 10,99 (€ 36,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta, Blauwe bosbes (50 g)

  • Vrij van fluoriden en suiker
  • Bijzonder mild
  • Voor kinderen en volwassenen
€ 6,59 (€ 131,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Buzzy Brush 2-pack vervangende koppen, nieuwe versie

Jack N' Jill Buzzy Brush 2-​pack vervangende koppen, nieuwe versie, 2 stuks

  • 2 kleuren beschikbaar
  • Superzachte borstelharen
€ 7,79 (€ 3,90 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Siliconen Vingertandenborstel (fase 1)

Jack N' Jill Siliconen Vingertandenborstel (fase 1), 2 stuks

  • 2-pack
  • Veilig & hygiënisch schoonmaken
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,99 (€ 3,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Tooth Buddy Set - Strawberry

Jack N' Jill Tooth Buddy Set -​ Strawberry

  • 1 x Tandenborstel bunny
  • 1 x Tandpasta aardbei, 50 g
  • Voor kinderen vanaf 12 maanden
€ 9,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Shampoo & Body Wash

Jack N' Jill Shampoo & Body Wash, 300 ml

  • Voor lichaam en haar
  • Bijzonder mild voor de huid
  • Met sinaasappel, ylang ylang en kokos
€ 10,99 (€ 36,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Tickle Tooth Vervangende Borstels

Jack N' Jill Tickle Tooth Vervangende Borstels, 2 stuks

  • Fase 2: voor 18 - 36 maanden
  • Zachte borstelharen
€ 7,79 (€ 3,90 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Fairy Floss Flosdraad Sticks

Jack N' Jill Fairy Floss Flosdraad Sticks, 30 stuks

  • Biologisch afbreekbaar
  • Flost gemakkelijk en zacht
  • Leuk speels design
€ 4,99 (€ 0,17 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Tickle Tooth Sonische Tandenborstel voor Kinderen

Jack N' Jill Tickle Tooth Sonische Tandenborstel voor Kinderen

  • 1x Tandenborstel
  • 2x Opzetborstels (niveau 1 & 2)
  • 1x AAA-batterij
€ 18,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Buzzy Brush muzikale elektrische tandenborstel

Jack N' Jill Buzzy Brush muzikale elektrische tandenborstel

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Kindveilige batterijhouder
  • Incl. 6 stickers
€ 28,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Tandjesgel

Jack N' Jill Tandjesgel, 15 g

  • Met kamille & goudsbloem
  • Geschikt vanaf 4 maanden
  • Veganistisch
€ 9,99 (€ 666,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Tandreinigingsdoekjes

Jack N' Jill Tandreinigingsdoekjes

  • Zacht & veilig
  • Praktisch & hygiënisch verpakt
  • Ook geschikt voor de allerkleinsten
€ 7,99

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Jack N' Jill Siliconen Tandenborstel (niveau 2)

Jack N' Jill Siliconen Tandenborstel (niveau 2)

  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Incl. Beschermend schild
  • Ideaal voor baby's en peuters
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Tandpasta Mega Berry - Strawberry

Jack N' Jill Tandpasta Mega Berry -​ Strawberry, 200 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Zonder fluoride
  • Met xylitol en calendula
€ 19,99 (€ 99,95 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Jack N' Jill Biologische Tandenborstel

Jack N' Jill Biologische Tandenborstel, Bunny

  • Kindvriendelijk ontwerp
  • Afgeronde haren
  • Biologisch afbreekbaar handvat
€ 4,59

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Jack N' Jill Siliconen Tandenborstel (niveau 3)

Jack N' Jill Siliconen Tandenborstel (niveau 3)

  • Makkelijk te gebruiken
  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Voor kinderen van 2-5 jaar
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 13. oktober