LOGONA – LOGODENT Kids tandverzorging

Natuurlijke tandverzorging vanaf het allereerste begin

LOGONA biedt met de LOGODENT Kids-serie een milde tandverzorging voor de allerkleinsten. De tandgels bevatten natuurlijke ingrediënten zoals xylitol, kiezelzuur en plantaardige extracten (bijv. kamille, toverhazelaar) die het tandvlees verzorgen en tandplak op milde wijze verwijderen. Ze zijn vrij van synthetische fluoridetoevoegingen und kunstmatige kleurstoffen.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies vanaf Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

LOGONA: 3 artikelen

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry, 75 ml

  • Fluoridevrij
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Met kindvriendelijke smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint, 75 ml

  • Zachte reiniging en frisheid
  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Met fluoride
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange, 75 ml

  • Zonder fluoride
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Kindvriendelijke, fruitige smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober