Mamuko Biologische Pompoen- & Zwarte Bessenpuree, 100 g

Pompoen- en zwartebessenpuree

€ 1,59

(€ 15,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad vanaf 14. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 19. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 4 maanden
  • Mild & fruitig
  • Geen toegevoegde suiker

Vaak samen gekocht met Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g

Mamuko Biologische Pompoen- & Zwarte Bessenpuree, 100 g € 1,59 (€ 15,90 / kg)
Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g € 4,59 (€ 22,95 / kg)
Totaalprijs: € 6,18
Beschrijving

Puur fruitplezier voor baby's vanaf 4 maanden

De mild fruitige puree van pompoen, appel en zwarte bes - een ideale keuze voor baby's vanaf 4 maanden en peuters. Biologische Pompoen- en Zwarte Bessenpuree is perfect als toetje, als tussendoortje of om pap mee te maken.

  • 100% biologische ingrediënten
  • Gluten- en lactosevrij
  • Geen toegevoegde suiker
Art. nr.: XPI-Gami-bio0016
Inhoud: 100 g
EAN: 4779032700641
Producentnummer: BIO016
Merk: Mamuko
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 4 maanden
Voor wie?: Baby's
Certificaten en keurmerken: EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Waarschuwingen: Niet onbeheerd of liggend laten eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen., Van nature suikerhoudend.
Ingrediënten

55 % pompoenpuree[1], 36 % appelpuree[1], 9 % zwarte bessenpuree[1]

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 176 / 42 kj / kcal
Vet 0,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 8,3 g
  waarvan Suiker 7,1 g
Vezels 1,5 g
Eiwitten 1 g
Zout 0,03 g
Gebruik en bewaring Mamuko babyvoeding (fruitpurees)
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BIOGAMI, Ltd., Kirtimų g. 59, , 02244, Vilnius LT, Letland, toskana.dovanos@gmail.com, www.mamuko.lt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mamuko Biologische Pompoen- & Zwarte Bessenpuree