Mixa – Milde verzorgingsproducten

Mixa is opgericht in 1924 in Frankrijk en is al meer dan 90 jaar gespecialiseerd in de verzorging van de gevoelige huid.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken
Filters

Mixa: 5 artikelen

Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème, 50 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Zonder parabenen & parfum
€ 6,59 (€ 131,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème, 400 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Voor lichaam, gezicht & handen
  • Met plantaardige glycerine
€ 8,19 (€ 20,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm, 250 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor het hele gezin
  • Parfumvrije formule
€ 5,79 (€ 23,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion, 250 ml

  • Voor de droge huid
  • Parfumvrije formule
  • Hydraterend
€ 5,79 (€ 23,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Crème

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Crème, 400 ml

  • Voor de zeer droge huid
  • Parfumvrije formule
  • Met squalaan
€ 8,19 (€ 20,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober